Winsum 2de klasse - 27-05-2017 (157)
Wedstrijdleiding Eelco v/d Werff en Jan Jonker Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 10.26 10.71 10.63 3
0  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.17 11.70 12.79 2
0  Siska Hazenberg, Stroobos BT 10.30 nat nat 4
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.59 nat 12.83 1
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Wietske Terpstra, It Heidenskip HS nat nat nat  
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat 11.11 9.48 3
0  Antsje Draijer, Nijhuizum HS 12.10 12.94 12.77 1
0  Simone v/d Hoek, Aduard GR 10.84 nat 12.42 2
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Germ Terpstra, Tzum WI 11.06 nat 10.94 7
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 11.71 11.13 11.60 5
054  Hindrik Westra, Burgum BG 10.87 nat 11.45 6
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 12.30 nat 11.27 3
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 11.69 13.40 11.73 1
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 11.78 nat 11.50 4
0  Remko Tamminga, Boksum WI 11.21 11.94 12.41 2
030  Wiebren Schukken, Achlum WI 10.45 10.28 10.93 8
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Heine Helmus, Oldekerk GR 13.10 14.72 12.63 2
0  Leslie v/d Veen, Hemelum HS 11.86 12.56 14.86 1
0  Aron Visser, Franeker WI 12.01 12.67 nat 8
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 13.82 13.05 nat 5
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 13.41 13.16 14.58 3
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 13.19 13.60 14.40 4
0  Kornelis Brandsma, Gerkesklooster BT 11.96 12.95 12.31 7
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 12.41 13.24 nat 6
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ nat nat 12.98 4
067  Jesper Demmer, Groningen HS 14.35 bles. bles. 2
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 14.76 nat 13.42 1
0  Douwe Jens Steensma, Warfstermolen BT nat nat 13.66 3
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Rick Reurink, Kollum BT 14.95 nat 14.76 3
055  Drewes Schievink, Burgum BG nat nat 15.61 2
0  Johannes Holman, Wetsens BT 12.87 14.01 13.24 6
0  Jacob v/d Velde, Westergeest BT 12.82 nat 12.66 7
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat nat nat  
081  René Braaksma, Niawier BT 14.38 nat nat 5
0  Folkert Heida, Noardburgum BG 14.27 15.95 nat 1
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat 14.43 nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 17.77 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond