It Heidenskip 1e klasse - 17-06-2017 (0)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma, Accronius Kramer en Eelco Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Bente Vlas, Heeg IJ 13.55nat nat 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.6511.83 13.50 2
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 13.7712.93 12.98 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 14.1714.63 13.93 3
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 14.74nat nat 2
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.52nat 16.40 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 15.2916.66 nat 3
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 16.8913.36 nat 2
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 18.2117.67 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 17.5618.79 nat 1
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 17.92b.s. 16.45 3
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 18.1114.84 nat 2
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
3  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 17.6219.58 nat 5
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 18.9419.80 nat 3
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.69nat 19.53 4
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 19.83nat nat 2
34  Age Hulder, Burgum BG 19.85nat nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
75  Femke Rispens, Niehove GR 11.82 nat nat 8
0  Fardau van Akker, Suwâld BG 13.31 12.63 13.14 4
148  Tirza Boschma, Sneek(F1) IJ nat nat 13.77 1
0  Inge Demmer, Workum HS 12.07 12.26 11.00 6
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 11.93 nat nat 7
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 13.65 nat nat 2
0  Bente Vlas, Heeg(F3) IJ 13.55 nat 11.02 3
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS nat b.s. 13.01 5
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 13.89 15.52 nat 1
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.60 nat nat 6
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F2) BG nat 11.99 14.74 2
52  Melanie Heins, Workum HS 13.04 nat b.s. 4
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F3) BT 11.65 13.88 14.17 3
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.30 12.89 12.83 5
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 14.58 14.29 14.98 4
0  Jarich Wijnstra, Tzum WI nat 14.94 nat 5
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 13.24 14.22 nat 6
11  Siem Lefferts, Burgum BG nat nat 12.92 7
112  Minne Smit, Winsum(F3) WI 13.91 15.29 14.94 3
106  Thys Jan Bootsma, Nijland(F2) IJ nat 15.37 16.89 2
0  Ronald Munsterman, Burgum BG nat 11.63 12.83 8
98  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 14.46 16.76 18.21 1
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 11.49 15.34 17.40 3
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 14.32 nat nat 5
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS nat b.s. nat  
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS nat nat nat  
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F2) IJ 17.92 16.29 nat 1
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ nat 16.50 nat 4
20  Jan Teade Nauta, IJlst(F3) IJ 15.14 16.94 17.56 2
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jelte Hitzert, Wommels WI nat 16.71 17.21 2
0  Tjibbe Jan van Assen, Kollumerpomp 0 13.72 14.78 14.68 8
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 15.37 15.36 16.05 5
29  Bauke de Jong, Parrega HS 15.27 nat 15.84 6
0  Hessel Haanstra, Workum HS 15.91 17.10 nat 3
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 16.14 nat nat 4
69  Jos Bethlehem, IJlst(F1) IJ 15.47 18.11 16.28 1
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.44 12.54 14.95 7
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
7  Nard Brandsma, Warkum(F3) HS 18.66 b.s. 19.69 3
3  Hannes Scherjon, Noardburgum(F5) BG 13.64 17.03 17.62 5
34  Age Hulder, Burgum(F1) BG 17.90 19.14 19.85 1
215  Bas Tolboom, Niehove GR 16.20 b.s. nat 6
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F4) HS 17.45 18.94 nat 4
19  Ysbrand Galama, Warkum(F2) HS b.s. 16.43 19.83 2
0  Niels Koetsier, Hurdegaryp GR 15.74 15.86 b.s. 7
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 14.57 meter - Junioren: 18.95 meter - Jongens: 16.49 meter - Meisjes: 13.80 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.55 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond