Grijpskerk 2de klasse - 20-06-2017 (0)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Sytze Hilbrand Boschma Commentator Jelle v/d Veen
Voorronde
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 13.63 nat 12.37 7
0  Egbert Hazewindus, Ferwert BG 13.30 14.67 nat 2
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ 14.33 nat nat 3
067  Jesper Demmer, Groningen HS 14.21 16.29 nat 1
0  Jarne Sikkens, Grijpskerk GR nat nat 13.87 6
0  Douwe Jens Steensma, Warfstermolen BT 14.29 nat nat 4
0  Marco Koopmans, Grijpskerk GR 13.59 13.76 13.97 5
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
063  Bartele Nicolai, Westergeest BT nat nat 15.45 5
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat 12.74 nat 7
0  Hugo Bosgraaf, Grijpskerk GR 14.80 15.82 13.32 3
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat 15.88 14.90 1
081  Ren√© Braaksma, Niawier BT nat 14.91 15.57 4
084  Rick Reurink, Kollum BT nat nat nat  
188  Tjibbe Jan van Assen, Kollumerpomp BG 13.88 nat 15.11 6
0  Niels Koetsier, Hurdegaryp GR 15.46 15.83 14.24 2
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Wytse Steensma, Joure IJ 12.86 11.74 13.84 1
030  Wiebren Schukken, Achlum WI nat 11.27 10.30 8
116  Peter Faber, Oldehove GR 11.91 11.53 12.67 2
0  Heine Helmus, Oldekerk GR 12.20 nat 12.28 3
055  Aise Jongsma, Joure IJ 10.17 nat 9.94 10
0  Hindrik Westra, Burgum BG 11.89 12.25 11.27 4
0  Ulko Dijkstra, Oudwoude BT 11.19 nat 10.90 9
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 12.08 10.52 6
017  Sjoerd Kramer, Workum HS 12.14 12.00 nat 5
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 10.11 11.29 11.81 7
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Remko Tamminga, Boksum WI 9.95 11.38 11.84 8
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ nat nat 11.94 7
0  Ronald Munsterman, Burgum BG 12.35 13.30 13.13 2
0  Kornelis Brandsma, Gerkesklooster BT 13.39 nat nat 1
0  Aron Visser, Franeker WI 12.10 12.60 nat 4
0  Allard Sikkens, Grijpskerk GR 12.09 12.51 12.57 5
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 11.76 11.44 11.98 6
011  Siem Lefferts, Burgum BG 12.47 12.66 12.22 3
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.79 nat nat 5
0  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 11.69 12.14 12.10 1
0  Siska Hazenberg, Stroobos BT 10.41 11.78 nat 2
0  Nynke Hoogland, Oppenhuizen IJ 10.67 10.85 10.36 4
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 9.80 9.06 9.68 7
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ 9.13 nat 10.03 6
0  Liselotte Veenstra, Suw‚ld BG 11.58 nat nat 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Wietske Terpstra, It Heidenskip HS 8.98 9.62 10.05 4
0  Jantsje de Vries, Warns HS nat nat 9.92 5
0  Hiske Galama, Sneek BG 12.82 nat 14.13 1
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat nat 10.43 3
066  Rymke Prins, Franeker WI 10.31 10.43 9.84 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 15.55 meter - Dames: 12.35 meter - Junioren: 16.19 meter - Jongens: 15.98 meter - Meisjes: 11.70 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond