Burgum 2de klasse - 27-06-2017
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Siska Hazenberg, Stroobos BT nat nat 9.61 6
154  Manon Koehoorn, Sneek (F 2) IJ 10.52 10.00 11.00 2
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.68 nat nat 4
0  Liselotte Veenstra, Suw├óld BG 9.24 nat 9.43 7
0  Nynke Hoogland, Oppenhuizen (F 3) IJ 9.59 nat 10.91 3
105  Lisse v/d Knaap, Sneek (F 1) IJ 10.89 nat 11.80 1
0  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 10.33 10.28 nat 5
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Hiske Galama, Sneek BG nat nat nat  
0  Femke Waltje, Drachten (F 3) BG nat nat 9.90 3
0  Jantsje de Vries, Warns (F 1) HS 10.79 10.69 nat 1
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat nat 9.57 4
0  Wietske Terpstra, It Heidenskip (F 2) HS 10.29 10.07 8.94 2
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Marco Koopmans, Grijpskerk GR nat nat 12.30 4
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ nat nat nat  
0  Jarne Sikkens, Grijpskerk (F 3) GR 13.27 nat nat 3
067  Jesper Demmer, Groningen (F 2) HS nat 14.90 nat 2
0  Egbert Hazewindus, Ferwert (F 1) BG 15.52 13.04 16.84 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Aise Jongsma, Joure IJ 9.36 10.04 9.92 8
0  Sjoerd Kramer, Workum (F 1) HS 12.23 nat 14.10 1
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 11.49 nat 5
0  Hindrik Westra, Burgum BG 12.10 10.04 12.43 3
0  Silvan Bouma, De Westereen BG 12.51 nat 11.21 2
0  Ulko Dijkstra, Oudwoude BT 9.55 nat nat 9
096  Germ Terpstra, Tzum WI 10.70 11.31 10.88 7
0  Wytse Steensma, Joure IJ 11.41 b.s. 12.15 4
030  Wiebren Schukken, Achlum WI 11.41 nat nat 6
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Ronald Munsterman, Burgum (F 3) BG 11.74 9.25 13.52 2
0  Allard Sikkens, Grijpskerk GR 13.00 nat 11.38 5
0  Aron Visser, Franeker WI 12.77 nat nat 7
0  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 10.29 10.80 11.79 8
011  Siem Lefferts, Burgum BG 12.98 11.55 12.84 6
0  Remko Tamminga, Boksum WI 11.32 nat 11.18 9
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 11.85 9.63 13.48 3
0  Kornelis Brandsma, Gerkesklooster BT 12.48 13.44 12.36 4
0  Stefan Douma, Oppenhuizen (F 2) IJ 13.50 13.97 nat 1
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Robin Rinzema, Jistrum (F 4) BG 14.05 15.22 nat 4
081  Ren├ę Braaksma, Niawier BT 14.75 nat nat 6
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 14.11 13.07 nat 8
0  Hugo Bosgraaf, Grijpskerk (F 2) GR nat 15.87 16.67 2
0  Johannes Holman, Wetsens BT nat nat nat  
0  Folkert Heida, Noardburgum (F 3) BG 16.44 nat 15.43 3
0  Jan Burghout, Burgum BT 12.36 nat nat 9
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat 14.59 nat 7
0  Niels Koetsier, Hurdegaryp (F 1) GR 16.92 16.71 17.51 1
084  Rick Reurink, Kollum BT nat nat nat  
188  Tjibbe Jan van Assen, Kollumerpomp (F 5) BG nat nat 14.88 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.33 meter - Dames: 17.13 meter - Junioren: 17.98 meter - Jongens: 17.62 meter - Meisjes: 13.74 meter
Schansrecords: Senioren: 21.27 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 19.73 meter - Jongens: 18.96 meter - Meisjes: 16.10 meter
Hollandse records: Senioren: 21.57 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.64 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond