Winsum 2de klasse - 08-07-2017 (0)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Wiebrand van der Meer Commentator Sjoerd Hobma
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Siska Hazenberg, Stroobos BT 10.16 11.28 10.21 2
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.49 11.60 11.41 1
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ nat 9.71 9.43 5
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ 10.50 9.76 nat 4
0  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 11.21 nat 11.05 3
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT 9.29 nat nat 5
0  Wietske Terpstra, It Heidenskip HS 9.54 9.98 nat 4
0  Jantsje de Vries, Warns HS 10.92 10.91 11.04 2
0  Femke Waltje, Drachten BG 10.79 10.29 nat 3
0  Hiske Galama, Sneek BG b.s. b.s. 13.92 1
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
054  Hindrik Westra, Burgum BG 11.25 11.71 10.18 5
030  Wiebren Schukken, Achlum WI nat nat nat  
136  Silvan Bouma, De Westereen BG 12.35 11.85 12.10 4
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 12.06 12.57 12.65 3
0  Wytse Steensma, Joure IJ 11.75 12.87 12.86 2
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ nat 11.18 nat 7
017  Sjoerd Kramer, Workum HS 11.22 nat nat 6
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 12.26 12.69 13.27 1
111  Germ Terpstra, Tzum WI nat 10.93 11.05 8
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Kornelis Brandsma, Gerkesklooster BT 13.20 12.91 12.89 5
0  Aron Visser, Franeker WI 12.50 13.27 12.60 4
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 10.79 10.52 nat 9
0  Leslie v/d Veen, Hemelum HS 13.24 nat 13.81 1
0  Allard Sikkens, Grijpskerk GR 12.84 nat 12.51 7
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ nat 13.00 nat 6
011  Siem Lefferts, Burgum BG 13.64 13.46 12.74 2
0  Ronald Munsterman, Burgum BG 13.41 13.18 12.86 3
0  Remko Tamminga, Boksum WI 12.11 11.29 nat 8
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Marco Koopmans, Grijpskerk GR nat 14.64 nat 4
0  Marc v/d Velde, IJlst IJ nat nat nat  
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ nat nat 13.09 6
067  Jesper Demmer, Groningen HS nat 15.68 nat 1
0  Jarne Sikkens, Grijpskerk GR nat 13.32 13.07 5
0  Egbert Hazewindus, Ferwert BG 15.33 nat 14.68 2
0  Freerk v/d Werff, It Heidenskip HS nat 15.03 14.87 3
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Folkert Heida, Noardburgum BG 13.92 nat 16.34 2
081  René Braaksma, Niawier BT 14.39 nat 14.97 4
0  Tjibbe Jan van Assen, Kollumerpomp BG 13.89 15.61 nat 3
0  Niels Koetsier, Hurdegaryp GR 15.72 nat 16.70 1
0  Johannes Holman, Wetsens BT nat 13.40 13.08 6
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 12.33 nat 14.04 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.90 meter - Dames: 15.48 meter - Junioren: 19.71 meter - Jongens: 17.51 meter - Meisjes: 15.55 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 17.77 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond