IJlst 1e klasse - 22-07-2017 (0)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma, Albert Heins en Acronius K Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI nat nat b.s.  
0  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 14.52 15.20 nat 3
097  Jarich Wijnstra, Hallum WI 14.81 nat nat 5
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 12.90 12.05 11.40 7
0  Wietse Nauta, IJlst IJ 15.99 17.26 17.06 1
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.12 nat nat 2
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 13.26 13.52 15.20 4
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ 12.94 14.69 nat 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Hessel Haanstra, Workum HS 16.67 __________3
0  Jetse Bokma, Hindeloopen HS _______________ 
0  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 18.15 __________1
015  Rutger Piersma, Koudum HS nat __________ 
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS nat __________ 
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 16.41 __________4
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 17.35 __________2
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 15.97 __________5
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat 12.72 6
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI nat 15.84 14.73 3
029  Bauke de Jong, Parrega HS b.s. 16.59 nat 1
055  Drewes Schievink, Burgum BG 15.32 nat nat 4
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 15.80 nat 16.27 2
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 13.29 14.76 15.05 5
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
007  Nard Brandsma, Warkum HS b.s. __________ 
0  Jelte Hitzert, Wommels WI nat __________ 
0  Age Hulder, Tytsjerk BG 16.54 __________3
0  Bas Tolboom, Niehove GR _______________ 
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 16.24 __________4
026  Sytse Bokma, Workum HS 16.61 __________2
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 18.71 __________1
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Fardau van Akker, Suw‚ld BG nat 13.39 13.12 2
0  Inge Demmer, Workum HS 11.74 12.78 nat 5
0  Bente Vlas, Heeg IJ 12.77 13.13 nat 4
075  Femke Rispens, Niehove GR 13.38 nat nat 3
148  Tirza Boschma, Sneek HS 11.64 11.83 nat 6
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS nat 13.70 nat 1
0  Liselotte Veenstra, Suw‚ld BG nat nat 11.42 7
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG nat __________ 
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS nat __________ 
040  Akke Dijkstra, Brantgum BT 13.08 __________1
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.43 __________2
0  Klaske Nauta, IJlst IJ nat __________ 
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 10.09 __________3
0  Melanie Heins, Workum HS b.s. __________ 
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.78 meter - Dames: 13.73 meter - Junioren: 18.03 meter - Jongens: 18.25 meter - Meisjes: 14.65 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.80 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond