Buitenpost 2de klasse - 27-07-2017 (0)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Wiebrand van der Meer Commentator Jelle v/d Veen
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Henrieke Wijnstra, Tzum(F3) WI nat nat 10.83 3
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 9.95 nat nat 5
105  Lisse v/d Knaap, Sneek(F1) IJ 12.46 11.15 11.94 1
120  Pytrix Westra, Burgum(F2) BG 12.18 9.95 11.34 2
0  Geertje Bijlsma, BT 10.63 9.76 10.74 4
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jantsje de Vries, Warns HS 10.84 11.07 nat 3
0  Wietske Terpstra, It Heidenskip HS 11.06 nat 11.52 2
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT nat nat 11.06 4
090  Tessa Kramer, Amersfoort HS 13.36 nat nat 1
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS 10.31 nat nat 5
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
116  Peter Faber, Oldehove GR 13.11 13.41 12.81 1
136  Silvan Bouma, De Westereen BG nat nat nat  
0  Allard Sikkens, Grijpskerk GR 13.22 nat 12.77 3
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 11.51 10.08 12.89 4
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 12.13 11.84 nat 5
054  Hindrik Westra, Burgum BG 11.37 nat 13.32 2
030  Wiebren Schukken, Achlum WI 10.88 nat nat 7
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT nat 10.39 10.32 8
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 11.38 nat 11.74 6
0  Jacob Veldman, Deinum WI nat nat nat  
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 12.94 nat nat 3
0  Wytse Steensma, Joure IJ 10.94 nat nat 6
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ nat nat 13.76 2
0  Ronald Munsterman, Burgum BG 11.06 nat 12.74 4
011  Siem Lefferts, Burgum BG 11.87 11.33 10.66 5
071  Bouwe Westert, Sneek IJ 14.82 13.62 13.04 1
0  Kornelis Brandsma, Gerkesklooster BT nat nat b.s.  
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ nat 13.01 12.23 2
0  Freerk v/d Werff, It Heidenskip HS 16.55 nat 16.22 1
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Rick Reurink, Kollum BT 13.43 nat 16.74 3
063  Bartele Nicolai, Westergeest BT 13.89 nat nat 9
0  Tjibbe Jan van Assen, Kollumerpomp BG 12.37 15.77 15.96 4
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 12.24 15.33 nat 7
0  Robin Rinzema, Jistrum BG 15.41 15.68 13.87 5
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR 15.17 15.27 15.47 6
0  Hugo Bosgraaf, Grijpskerk GR nat nat 17.00 2
0  Niels Koetsier, Hurdegaryp GR 17.26 17.43 18.05 1
081  René Braaksma, Niawier BT nat nat 12.63 10
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT 12.98 15.12 14.68 8
0  Jan Burghout, Burgum BT nat nat nat  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.01 meter - Dames: 15.43 meter - Junioren: 18.77 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 14.80 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond