Grijpskerk 2de klasse - 18-08-2017 (0)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Klaas Jepma Commentator Jelle v/d Veen
Voorronde
Junioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
053  Marco Koopmans, Grijpskerk GR nat 12.03 14.36 2
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 12.16 nat nat 5
0  Jarne Sikkens, Grijpskerk GR nat nat nat  
0  Sander Douma, Oppenhuizen IJ 12.43 12.51 12.65 4
0  Marc v/d Velde, IJlst IJ 14.08 14.72 nat 1
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ nat 14.19 nat 3
Senioren B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS nat 14.35 13.86 7
0  Hugo Bosgraaf, Grijpskerk GR nat nat 14.66 5
0  Tjibbe Jan van Assen, Kollumerpomp BG 12.62 nat 12.66 11
081  René Braaksma, Niawier BT nat 15.42 14.04 3
0  Robin Rinzema, Jistrum BG 16.09 12.34 13.70 1
084  Rick Reurink, Kollum BT 12.33 14.27 14.38 6
0  Johannes Holman, Wetsens BT nat 13.05 13.05 10
0  Folkert Heida, Noardburgum BG 14.75 15.82 13.99 2
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk GR nat nat 15.36 4
063  Bartele Nicolai, Westergeest BT 13.33 nat nat 9
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp BT nat nat nat  
0  Jacob v/d Velde, Westergeest BT 14.00 13.04 nat 8
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jasper Woudwijk, Ee BT 9.84 nat 10.06 9
033  Aise Jongsma, Joure IJ 9.37 8.87 10.62 8
158  Yme Pafforaad, Twijzel BT 9.95 9.30 9.74 10
111  Germ Terpstra, Tzum WI nat 12.26 10.46 6
116  Peter Faber, Oldehove GR 13.78 13.61 14.12 2
0  Allard Sikkens, Grijpskerk GR 11.87 10.31 12.84 4
0  Wietse Leffertstra, Broek IJ 12.26 nat nat 7
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 13.58 13.14 14.22 1
008  Jelle Hendrik Kampen, Jouswier BT 13.05 b.s. 11.83 3
054  Hindrik Westra, Burgum BG 12.44 11.94 12.54 5
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
017  Sjoerd Kramer, Workum HS nat nat nat  
0  Leslie v/d Veen, Hemelum HS afg. afg. afg. 6
0  Aron Visser, Franeker WI 13.52 12.07 10.33 6
0  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 13.61 12.21 12.87 5
0  Kornelis Brandsma, Gerkesklooster BT nat 13.66 12.40 4
0  Ronald Munsterman, Burgum BG 12.92 13.35 13.91 2
0  Wytse Steensma, Joure IJ nat 12.73 12.50 7
011  Siem Lefferts, Burgum BG 12.35 12.91 13.86 3
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 14.80 14.32 13.77 1
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.50 12.32 11.37 1
0  Geertje Bijlsma, BT 9.88 9.70 10.50 4
121  Nynke Hoogland, Oppenhuizen IJ 11.38 11.02 nat 3
120  Pytrix Westra, Burgum BG 10.22 11.87 11.82 2
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
043  Baukje de Vries, Oudwoude BT 10.01 10.37 10.94 3
0  Jantsje de Vries, Warns HS 11.85 nat nat 1
0  Wietske Terpstra, It Heidenskip HS 11.72 nat nat 2
0  Femke Waltje, Drachten BG nat 9.32 10.21 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.91 meter - Dames: 15.65 meter - Junioren: 19.49 meter - Jongens: 17.92 meter - Meisjes: 14.91 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond