Grijpskerk Ello Sterenborg Bokaal - 19-08-2017 (0)
Wedstrijdleiding Albert Heins, Sytze Hilbrand Boschma en Eelco van Commentator Jelle v/d Veen
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
75  Femke Rispens, Niehove GR 13.08b.s 13.00 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.0912.82 13.85 2
0  Fardau van Akker, Suwâld BG 14.1013.71 13.67 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 14.12nat 14.01 3
0  Hiske Galama, Sneek BG 14.36b.s 14.20 2
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 14.39nat 15.39 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 14.8315.41 15.38 3
112  Minne Smit, Winsum WI 14.8815.53 b.s 2
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 15.77nat nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 17.8017.24 17.45 3
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 17.87nat nat 2
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 17.95bles. bles. 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
34  Age Hulder, Burgum BG 16.7717.40 18.00 4
215  Bas Tolboom, Niehove GR 17.40nat 17.40 5
3  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 17.47nat 18.32 3
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 17.6714.36 18.81 2
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.44nat nat 1
Voorronde
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
216  Niels Koetsier, Hurdegaryp GR 14.98 nat nat 3
213  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat 15.71 nat 2
67  Jesper Demmer, Workum HS 13.84 nat 13.42 5
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI nat 14.22 nat 4
211  Drewes Schievink, Burgum BG nat nat nat  
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat 16.46 16.23 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
19  Ysbrand Galama, Warkum(F2) HS 17.09 nat 17.67 2
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS nat nat bles.  
34  Age Hulder, Burgum(F5) BG 16.77 14.09 nat 5
3  Hannes Scherjon, Noardburgum(F3) BG 17.47 nat nat 3
215  Bas Tolboom, Niehove(F4) GR 16.68 17.08 17.40 4
7  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS 19.44 16.22 nat 1
0  Jelte Hitzert, Wommels WI nat nat nat  
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 16.22 13.44 15.14 6
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
106  Thys Jan Bootsma, Nijland(F3) IJ b.s 14.83 13.90 3
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 13.61 14.32 13.89 5
98  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 15.77 nat b.s 1
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS nat 13.14 14.67 4
112  Minne Smit, Winsum(F2) WI 14.88 14.76 nat 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
38  Bobby Zwaagman, IJlst(F1) IJ 15.42 14.55 17.95 1
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat nat  
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS nat b.s 16.05 6
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F2) IJ 15.58 nat 17.87 2
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 17.42 nat nat 4
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F3) HS 17.80 16.65 16.53 3
214  Jan Teade Nauta, IJlst IJ b.s 17.13 nat 5
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, IJlst IJ nat nat 12.20 5
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 13.09 nat nat 2
0  Bente Vlas, Heeg IJ nat 12.17 nat 6
0  Fardau van Akker, Suwâld(F1) BG 13.03 nat 14.10 1
0  Inge Demmer, Workum HS 10.31 b.s 11.23 7
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS nat 12.65 nat 4
75  Femke Rispens, Niehove(F3) GR 13.08 nat 12.31 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F3) BT 14.12 13.99 nat 3
0  Melanie Heins, Workum HS nat nat 12.44 8
111  Klaske Nauta, IJlst IJ 13.34 nat nat 6
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 11.31 12.18 12.64 7
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F1) BG 13.09 14.39 14.24 1
0  Hiske Galama, Sneek(F2) BG 14.36 13.39 nat 2
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.52 nat nat 5
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS nat 12.03 13.93 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.91 meter - Dames: 15.65 meter - Junioren: 19.49 meter - Jongens: 17.92 meter - Meisjes: 14.91 meter - Jeugd: 10.77 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter - Jeugd: 10.83 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond