It Heidenskip NFM - 30-07-2017 (383)
Voorronde
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 11.45 nat __________5
35  Mare Dijkstra, Molkwerum(F3) HS 11.18 12.18 13.24 12.97 3
121  Chantal Koehoorn, Sneek IJ 10.30 11.29 __________6
0  Fardau van Akker, Suwâld BG afg. afg. afg. afg.  
148  Tirza Boschma, Sneek(F4) IJ 12.13 13.13 nat 13.12 4
0  Bente Vlas, Heeg IJ afg. afg. afg. afg.  
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 14.04 13.72 13.47 14.31 1
160  Demi Groothedde, Jaarsveld(F2) JV 12.91 nat 12.68 13.93 2
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
111  Klaske Nauta, IJlst IJ 14.04 11.26 __________6
147  Kimberly Slootjes - Engelhard, Haastrecht VL 13.43 11.90 __________9
118  Julia van Eijk, Haastrecht VL nat 13.84 __________8
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F4) HS nat 14.44 b.s. b.s. 4
044  Wendy Helmes, IJsselstein(F1) PD 14.75 15.77 16.44 nat 1
52  Melanie Heins, Workum HS 13.39 b.s. __________10
026  Fabiënne Overbeek, Benschop PD nat 13.29 __________11
121  Anna-Jet Leyenaar, IJlst IJ 13.85 nat __________7
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F3) BT nat 14.29 14.73 14.08 3
0  Hiske Galama, Sneek BG 14.09 14.10 __________5
035  Dymphie Baas, Oudewater(F2) PD 14.81 15.78 nat 15.36 2
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 15.02 14.40 __________7
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 14.63 11.93 __________8
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 14.54 15.47 __________5
169  Corné de Regt, Linschoten(F4) LS 14.49 15.48 13.78 15.15 4
112  Minne Smit, Winsum WI 14.99 15.32 __________6
017  Reinier Overbeek, Benschop(F1) PD 16.52 19.81 18.29 15.85 1
98  Wietse Nauta, IJlst(F2) IJ 17.45 16.44 16.29 17.93 2
0  Jarich Wijnstra, Tzum(F3) WI 16.56 16.77 17.47 nat 3
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
0  Hessel Haanstra, Workum HS 12.59 15.31 __________12
67  Jesper Demmer, Workum HS 15.83 nat __________10
115  Richard van Bemmel, Utrecht(F3) LS 14.02 17.57 nat 15.72 3
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 16.19 16.21 __________8
38  Bobby Zwaagman, IJlst(F4) IJ 15.53 17.48 16.73 17.20 4
155  Ricardo Faaij, Haastrecht(F2) LS nat 17.47 nat 17.64 2
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 16.17 15.08 __________9
165  Davy de Wit, Utrecht LS 15.65 16.83 __________5
25  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS 16.63 17.53 17.52 17.77 1
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 14.88 16.69 __________6
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 14.82 15.58 __________11
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 15.18 16.68 __________7
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
55  Drewes Schievink, Burgum BG 15.84 16.07 __________14
0  Jelte Hitzert, Wommels WI afg. afg. afg. afg.  
097  Wilco van Amerongen, Benschop PD 17.23 14.87 __________12
215  Bas Tolboom, Niehove GR afg. afg. afg. afg.  
0  Laurens Lekkerkerker, IJsselstein JV afg. afg. afg. afg.  
094  Christiaan de With, Benschop PD nat nat __________ 
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 12.15 14.01 __________15
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F4) HS 18.98 18.02 20.06 20.19 4
063  Jan-Willem de Groot, Linschoten LS nat 17.33 __________11
3  Hannes Scherjon, Noardburgum(F2) BG 18.41 16.31 19.45 20.54 2
066  Paul van Meijeren, Zegveld ZV afg. afg. afg. afg.  
042  Jaco de Groot, Kamerik(F1) ZV 18.09 19.37 nat 20.77 1
0  Niels Koetsier, Hurdegaryp GR 16.63 15.56 __________13
123  Erwin Timmerarends, Bodegraven LS afg. afg. afg. afg.  
016  Maik Backx, Haastrecht VL nat 18.08 __________9
97  Bart Helmholt, Noardburgum(F8) BG 17.61 18.49 12.14 15.05 8
34  Age Hulder, Burgum BG 17.39 nat __________10
086  Rian Baas, Utrecht(F5) PD 18.38 18.95 b.s. 20.01 5
122  Thomas van Midden, Vlist(F6) VL 19.76 b.s. 18.77 19.52 6
19  Ysbrand Galama, Warkum(F3) HS 16.23 20.47 19.20 20.08 3
7  Nard Brandsma, Warkum(F7) HS 18.51 19.36 16.95 15.79 7
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 19.42 meter - Jongens: 18.43 meter - Meisjes: 15.26 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.85 meter
Hollandse records: Senioren: 21.57 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 15.64 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond