It Heidenskip NFM finale - Gouden Rige: 4 - 28-07-2018 (160)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Sytze Hilbrand Boschma Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
70  Berber de Vries, Mantgum WI nat n.m. __________ 
77  Hanneke Westert, Sneek(F4) IJ 11.86 11.34 12.16 nat 4
150  Henrieke Wijnstra, Tzum WI nat nat __________ 
054  Lizanne Schilt, Polsbroek PD nat nat __________ 
181  Suzanne Mulder, Vlist(F3) VL nat 12.31 12.47 12.64 3
0  Bente Vlas, Heeg(F2) IJ 12.67 nat 11.13 nat 2
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ nat nat __________ 
160  Demi Groothedde, Jaarsveld(F1) JV 14.03 13.33 nat b.s 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS nat 13.44 __________5
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F2) BT 14.45 nat 10.90 nat 2
90  Tessa Kramer, It Heidenskip(F1) HS 14.66 10.57 nat 14.06 1
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS nat nat __________ 
147  Kimberly Slootjes - Engelhard, Haastrecht VL nat nat __________ 
118  Julia van Eijk, Haastrecht(F3) VL 13.74 12.27 14.22 nat 3
035  Dymphie Baas - van Rooijen, Oudewater(F4) PD nat 13.85 11.97 b.s 4
044  Wendy Helmes, IJsselstein PD 12.86 13.26 __________6
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
161  Guus Hoogland, Montfoort(F4) LS nat 14.88 nat nat 4
050  Dennis van Jaarsveld, Benschop PD nat nat __________ 
114  Stefan Douma, Oppenhuizen(F2) IJ 17.35 nat nat nat 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS nat nat __________ 
162  Wytse Steensma, Joure IJ 14.72 nat __________5
110  Timon de Haay, Lopik PD 11.82 nat __________6
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI 15.36 nat nat 12.47 3
017  Reinier Overbeek, Benschop(F1) PD 14.86 17.12 17.90 17.45 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ nat b.s __________ 
214  Jan Teade Nauta, IJlst(F2) IJ nat 17.31 b.s 17.87 2
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F3) HS nat 17.78 b.s b.s 3
168  Daniel Cluistra, Haastrecht PD b.s 16.02 __________6
98  Wietse Nauta, IJlst IJ b.s b.s __________ 
079  Bas van Leeuwen, Woerden LS b.s 16.38 __________5
115  Richard van Bemmel, Utrecht(F4) LS 16.38 12.95 16.93 nat 4
25  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS 18.13 nat b.s nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
2  Alwin Fonk, Burgum BG 17.42 nat __________11
088  Arno Baas, Oudewater PD nat nat __________ 
155  Ricardo Faaij, Haastrecht(F3) LS 18.69 19.31 nat nat 3
086  Rian Baas, Utrecht PD nat nat __________ 
38  Bobby Zwaagman, IJlst(F5) IJ 18.87 nat nat nat 5
066  Paul van Meijeren, Zegveld ZV nat 16.83 __________13
143  Thewis Hobma, Harlingen(F8) IJ 17.97 nat b.s nat 8
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 17.92 nat __________9
0  Bart Helmholt, Burgum(F4) BG b.s 19.21 12.58 nat 4
29  Bauke de Jong, Parrega HS nat 17.53 __________10
097  Wilco van Amerongen, Benschop PD afg. afg. __________ 
16  Oane Galama, It Heidenskip(F1) HS 18.08 20.41 nat 18.91 1
3  Hannes Scherjon, Noardburgum(F7) BG nat 18.51 nat nat 7
123  Erwin Timmerarends, Montfoort(F6) LS b.s 18.27 18.62 b.s 6
042  Jaco de Groot, Kamerik ZV nat 17.06 __________12
7  Nard Brandsma, Warkum(F2) HS 20.11 nat nat nat 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.90 meter - Dames: 15.39 meter - Junioren: 19.60 meter - Jongens: 16.57 meter - Meisjes: 14.36 meter - Jeugd: 9.06 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter - Jeugd: 9.79 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond