Buitenpost 1e klasse - 12-05-2018 (0)
Wedstrijdleiding Eelco van der Werff (woordvoerder), Jan Jonker en Sytze Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.45nat nat 3
148  Tirza Boschma, Sneek HS 12.1113.28 nat 2
075  Femke Rispens, Niehove GR 13.3513.37 10.35 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.1511.78 nat 3
040  Akke Dijkstra, Brantgum BT 13.3212.32 13.62 2
0  Melanie Heins, Workum HS 14.66nat 14.93 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 14.29b.s. 14.14 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 15.0812.86 15.17 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 15.61nat 16.22 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.38b.s. 16.67 3
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.0417.00 nat 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 18.31b.s. nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 16.8316.81 12.20 5
0  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 18.5019.87 12.10 2
007  Nard Brandsma, Warkum HS 18.82nat 16.77 4
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 19.21nat nat 3
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 20.26nat 15.42 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Liselotte Veenstra, Suw‚ld BG 10.78 nat nat 5
148  Tirza Boschma, Sneek(F2) HS 11.11 12.11 nat 2
075  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 12.16 11.78 13.35 1
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ nat nat 11.11 4
130  Henrieke Wijnstra, Tzum(F3) WI 10.34 11.45 10.57 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 13.15 10.23 12.84 3
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 11.57 12.09 10.26 6
0  Melanie Heins, Workum(F1) HS 13.45 12.40 14.66 1
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 12.95 nat 11.32 4
040  Akke Dijkstra, Brantgum(F2) BT 11.88 13.32 12.50 2
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 11.09 nat nat 7
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.09 10.99 12.36 5
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
057  Bouwe Westert, Sneek(F3) IJ 12.16 13.01 14.29 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 15.61 b.s. b.s. 1
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 13.63 13.06 12.61 4
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F2) WI 14.02 14.23 15.08 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
187  Jetse Bokma, Workum HS 15.42 15.42 nat 4
0  Wietse Nauta, IJlst(F3) IJ 16.37 16.38 14.64 3
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS 18.31 nat nat 1
015  Rutger Piersma, Koudum(F2) HS nat nat 17.04 2
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 15.04 15.22 15.32 5
0  Hessel Haanstra, Workum HS nat 14.99 nat 7
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat 14.81 8
097  Jarich Wijnstra, Hallum WI 13.93 14.84 15.22 6
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
113  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.53 nat 15.21 6
067  Jesper Demmer, Groningen HS 14.26 14.34 15.77 2
0  Simon Willem Hoeksma, Ee BT 14.18 15.76 15.13 3
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 13.45 13.68 15.15 7
055  Drewes Schievink, Burgum BG 14.32 14.65 15.27 5
029  Bauke de Jong, Parrega HS 15.46 nat nat 4
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 14.95 14.82 16.76 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
007  Nard Brandsma, Warkum(F3) HS 15.79 18.82 16.47 3
0  Hannes Scherjon, Noardburgum(F4) BG 18.50 nat 13.60 4
0  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 12.02 15.64 15.61 6
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ 20.26 19.36 19.61 1
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F2) HS 17.41 19.21 nat 2
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F5) HS 14.73 16.77 16.83 5
0  Jelte Hitzert, Wommels WI 14.94 14.59 nat 7
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond