IJlst 1e klasse - 19-05-2018 (0)
Wedstrijdleiding Albert Heins (woordvoerder) en Sytze Hilbrand Boschma Commentator Johannes Haanstra
Finale
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 13.98b.s. nat 3
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ 14.27nat nat 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.8413.59 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.8111.75 afg. 3
0  Wietse Nauta, IJlst IJ 17.19nat 16.28 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 18.11nat nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 17.41b.s. nat 5
026  Sytse Bokma, Workum HS 17.9815.62 nat 4
0  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 18.18afg. afg. 3
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 19.3520.07 afg. 1
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 19.7916.21 19.54 2
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Fardau van Akker, Suwâld BG 13.0913.07 13.69 1
075  Femke Rispens, Niehove GR 13.1513.13 nat 3
0  Bente Vlas, Heeg IJ 13.2213.26 nat 2
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Hiske Galama, Sneek BG 12.7313.32 12.74 1
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.05nat nat 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.32nat nat 2
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 16.84 15.75 nat 1
080  Stefan Douma, Oppenhuizen(F3) IJ 13.54 13.98 13.43 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 12.93 12.49 nat 7
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 11.47 13.12 nat 6
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 13.71 nat nat 4
116  Peter Faber, Oldehove GR 11.27 12.94 13.39 5
065  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen(F2) IJ 13.54 11.31 14.27 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 14.73 nat 16.22 6
097  Jarich Wijnstra, Hallum WI 14.23 16.53 14.35 5
0  Wietse Nauta, IJlst(F2) IJ 17.19 nat nat 2
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 14.71 14.94 15.99 7
027  Feike Stellingwerf, Koudum(F3) HS 15.43 16.81 12.21 3
015  Rutger Piersma, Koudum HS 16.69 16.05 b.s. 4
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS 16.85 18.11 b.s. 1
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.36 14.44 14.91 6
0  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat nat 16.25 1
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.15 14.12 15.16 5
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 14.78 15.67 nat 3
067  Jesper Demmer, Groningen HS 16.00 15.00 nat 2
055  Drewes Schievink, Burgum BG 14.80 14.93 15.50 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
007  Nard Brandsma, Warkum HS 16.66 17.13 nat 6
026  Sytse Bokma, Workum(F4) HS 16.86 17.98 16.84 4
0  Bas Tolboom, Niehove GR 15.14 15.70 nat 7
143  Thewis Hobma, Harlingen(F2) IJ 17.24 19.35 nat 2
0  Bobby Zwaagman, IJlst(F3) IJ 17.36 18.18 16.68 3
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip(F1) HS 17.83 19.12 19.79 1
0  Hannes Scherjon, Noardburgum(F5) BG nat 17.41 17.19 5
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.39 10.87 10.58 8
120  Pytrix Westra, Burgum BG 9.99 11.12 11.62 6
075  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 11.36 12.70 13.15 2
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ nat 11.35 11.46 7
148  Tirza Boschma, Sneek HS nat nat 12.08 4
0  Fardau van Akker, Suwâld(F3) BG 13.09 12.15 nat 3
0  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.73 nat 11.51 5
0  Bente Vlas, Heeg(F1) IJ 13.22 12.36 11.76 1
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Hiske Galama, Sneek(F3) BG nat 12.73 nat 3
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F2) HS 11.78 13.05 nat 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 12.62 13.32 11.63 1
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG nat nat 11.91 5
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.82 12.47 11.62 4
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat nat 10.48 6
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond