It Heidenskip 1e klasse - 26-05-2018 (108)
Wedstrijdleiding Albert Heins (woordvoerder), Jan Jonker en Sytze H Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.9611.47 nat 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 13.5113.17 nat 2
0  Bente Vlas, Heeg IJ 14.07nat 10.63 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
012  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.62nat nat 3
040  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 13.6515.39 nat 1
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.28nat 14.53 2
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 14.74nat nat 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 14.9315.63 15.14 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 15.88b.s. nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.2615.39 nat 3
0  Jarich Wijnstra, Tzum WI 17.0016.15 17.04 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 17.45nat nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 17.8118.25 14.36 4
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 18.07nat 17.40 5
007  Nard Brandsma, Warkum HS 19.22nat 13.84 3
0  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 19.51nat nat 2
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 19.91b.s. 19.78 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG nat nat 11.24 7
124  Pytrix Westra, Burgum(F3) BG 11.47 11.82 12.96 3
0  Fardau van Akker, Suwâld BG 12.38 12.23 11.63 5
0  Bente Vlas, Heeg(F1) IJ nat 14.07 11.70 1
148  Tirza Boschma, Sneek HS nat nat 12.17 6
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.45 nat 11.17 8
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ nat 11.45 12.63 4
075  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 13.29 12.83 13.51 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 13.41 14.28 12.19 1
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS nat nat 13.29 4
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.46 nat 12.54 5
012  Anneke Broersma, Lemelerveld(F3) BG 13.50 13.62 nat 3
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat nat nat  
035  Mare Dijkstra, Molkwerum HS nat nat nat 6
040  Akke Dijkstra, Buitenpost(F2) BT 13.65 12.95 nat 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ afg. afg. afg.  
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ nat 13.86 13.09 4
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F2) WI 12.23 12.97 14.93 2
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F3) IJ 13.62 14.74 13.29 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 13.55 15.52 15.88 1
116  Peter Faber, Oldehove GR 12.50 13.00 nat 5
071  Bouwe Westert, Sneek IJ 11.36 nat nat 7
058  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat nat 12.52 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
015  Rutger Piersma, Koudum HS nat nat 16.00 5
028  Jetse Bokma, Hindeloopen HS nat 16.21 nat 4
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat 11.94 nat 6
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F3) IJ 15.18 16.26 13.57 3
098  Wietse Nauta, IJlst IJ nat b.s. nat  
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS 17.05 17.45 nat 1
0  Jarich Wijnstra, Tzum(F2) WI 17.00 nat 16.98 2
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
029  Bauke de Jong, Parrega HS 15.06 16.87 13.94 1
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 13.58 14.91 14.18 5
067  Jesper Demmer, Workum HS 14.89 nat nat 6
0  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 15.27 16.25 14.96 2
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 14.58 nat nat 7
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.29 nat 15.17 4
055  Drewes Schievink, Burgum BG 14.37 15.78 nat 3
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ nat 19.91 nat 1
0  Hannes Scherjon, Noardburgum(F2) BG 13.88 b.s. 19.51 2
038  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 17.76 nat 15.84 6
007  Nard Brandsma, Warkum(F3) HS 17.33 19.22 13.83 3
0  Jelte Hitzert, Wommels WI 15.88 16.20 14.82 7
019  Ysbrand Galama, Warkum(F4) HS 18.07 b.s. nat 4
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F5) HS 17.50 17.81 12.65 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond