It Heidenskip 1e klasse - 26-05-2018 (106)
Wedstrijdleiding Albert Heins (woordvoerder), Jan Jonker en Sytze H Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
124  Pytrix Westra 15.04 12.9611.47 nat 3
75  Femke Rispens 16.19 13.5113.17 nat 2
0  Bente Vlas 15.36 14.07nat 10.63 1
Dames
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
12  Anneke Broersma 15.39 13.62nat nat 3
40  Akke Dijkstra 16.45 13.6515.39 nat 1
145  Sigrid Bokma 16.26 14.28nat 14.53 2
Jongens
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
65  Abe-Luuk Stedehouder 18.11 14.74nat nat 3
153  Wisse Broekstra 18.03 14.9315.63 15.14 2
76  Rutger Haanstra 18.27 15.88b.s nat 1
Junioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
101  Jarno Hoekstra 19.18 16.2615.39 nat 3
0  Jarich Wijnstra 18.69 17.0016.15 17.04 2
25  Freark Kramer 20.79 17.45nat nat 1
Senioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
26  Sytse Bokma 20.75 17.8118.25 14.36 4
19  Ysbrand Galama 21.21 18.07nat 17.40 5
7  Nard Brandsma 21.68 19.22nat 13.84 3
3  Hannes Scherjon 20.54 19.51nat nat 2
143  Thewis Hobma 21.41 19.91b.s 19.78 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
146  Liselotte Veenstra 13.31 nat nat 11.24 7
124  Pytrix Westra(F3) 15.04 11.47 11.82 12.96 3
0  Fardau van Akker 15.42 12.38 12.23 11.63 5
0  Bente Vlas(F1) 15.36 nat 14.07 11.70 1
148  Tirza Boschma 14.66 nat nat 12.17 6
0  Henrieke Wijnstra 13.91 10.45 nat 11.17 8
105  Lisse v/d Knaap 14.69 nat 11.45 12.63 4
75  Femke Rispens(F2) 16.19 13.29 12.83 13.51 2
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
145  Sigrid Bokma(F1) 16.26 13.41 14.28 12.19 1
86  Boukje de Boer 14.74 nat nat 13.29 4
152  Marije Reitsma 14.61 12.46 nat 12.54 5
12  Anneke Broersma(F3) 15.39 13.50 13.62 nat 3
24  Gerbrich Steensma 13.56 nat nat nat  
35  Mare Dijkstra 14.68 nat nat nat 6
40  Akke Dijkstra(F2) 16.45 13.65 12.95 nat 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Renzo Zwaagman 16.19 afg. afg. afg.  
0  Stefan Douma 17.35 nat 13.86 13.09 4
153  Wisse Broekstra(F2) 18.03 12.23 12.97 14.93 2
65  Abe-Luuk Stedehouder(F3) 18.11 13.62 14.74 13.29 3
76  Rutger Haanstra(F1) 18.27 13.55 15.52 15.88 1
58  Peter Faber 17.99 12.50 13.00 nat 5
9071  Bouwe Westert 15.93 11.36 nat nat 7
107  Kyrill van Veen 15.98 nat nat 12.52 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
15  Rutger Piersma 20.14 nat nat 16.00 5
28  Jetse Bokma 19.00 nat 16.21 nat 4
27  Feike Stellingwerf 19.62 nat 11.94 nat 6
101  Jarno Hoekstra(F3) 19.18 15.18 16.26 13.57 3
98  Wietse Nauta 20.37 nat b.s nat  
25  Freark Kramer(F1) 20.79 17.05 17.45 nat 1
0  Jarich Wijnstra(F2) 18.69 17.00 nat 16.98 2
Overgangsklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
29  Bauke de Jong 18.86 15.06 16.87 13.94 1
117  Thijs Faassen 18.11 13.58 14.91 14.18 5
67  Jesper Demmer 18.16 14.89 nat nat 6
37  Jelle Douwe de Vries 18.05 15.27 16.25 14.96 2
213  Daan de Vries 18.43 14.58 nat nat 7
69  Jos Bethlehem 19.12 14.29 nat 15.17 4
211  Drewes Schievink 17.86 14.37 15.78 nat 3
Senioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
143  Thewis Hobma(F1) 21.41 nat 19.91 nat 1
3  Hannes Scherjon(F2) 20.54 13.88 b.s 19.51 2
38  Bobby Zwaagman 20.32 17.76 nat 15.84 6
7  Nard Brandsma(F3) 21.68 17.33 19.22 13.83 3
0  Jelte Hitzert 18.47 15.88 16.20 14.82 7
19  Ysbrand Galama(F4) 21.21 18.07 b.s nat 4
26  Sytse Bokma(F5) 20.75 17.50 17.81 12.65 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond