IJlst 1e klasse - 02-06-2018 (75)
Wedstrijdleiding Erwin van der Heide en Sytze Hilbrand Boschma Commentator Hans Helmholt
Finale
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 14.8314.75 14.85 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 14.9815.37 12.05 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.72b.s. nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 15.9114.64 12.63 3
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 16.0018.62 16.96 1
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.3715.67 b.s. 2
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Jelte Hitzert, Wommels WI 16.76nat nat 5
7  Nard Brandsma, Warkum HS 17.03nat 16.88 4
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 18.08b.s. 19.57 2
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 18.4716.17 17.90 3
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 19.77nat 18.56 1
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
75  Femke Rispens, Niehove GR 13.9514.63 nat 1
0  Bente Vlas, Heeg IJ 14.1411.42 nat 3
0  Fardau van Akker, Suwâld BG 14.2112.43 12.51 2
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.70nat 12.95 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 12.7414.12 13.98 1
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 13.67nat nat 2
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 13.54 14.77 14.31 4
107  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ 12.28 12.23 12.41 8
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F2) WI 12.39 nat 14.98 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS b.s. 16.27 16.72 1
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F3) IJ 13.40 14.83 14.73 3
58  Peter Faber, Oldehove GR 13.27 13.54 12.52 6
80  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 13.79 14.57 nat 5
71  Bouwe Westert, Sneek IJ 11.98 13.39 nat 7
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
28  Jetse Bokma, Hindeloopen(F2) HS b.s. 16.00 nat 2
0  Jarich Wijnstra, Tzum WI nat 11.05 nat 5
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat nat  
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 14.93 15.15 15.75 3
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 15.42 nat 15.14 4
98  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 16.37 14.70 16.03 1
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat nat nat  
69  Jos Bethlehem, IJlst(F3) IJ 13.97 15.91 15.38 3
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.85 14.99 14.74 5
29  Bauke de Jong, Parrega HS 15.18 16.36 15.26 2
55  Drewes Schievink, Burgum BG 15.84 15.02 nat 4
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.20 16.49 nat 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jelte Hitzert, Wommels(F5) WI 15.70 14.30 16.76 5
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 13.04 bles. bles. 8
215  Bas Tolboom, Niehove GR 15.50 15.77 nat 7
3  Hannes Scherjon, Noardburgum BG nat 16.18 nat 6
19  Ysbrand Galama, Warkum(F2) HS 17.75 18.47 b.s. 2
38  Bobby Zwaagman, IJlst(F3) IJ 18.08 18.03 18.04 3
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ 19.77 nat 18.76 1
7  Nard Brandsma, Warkum(F4) HS 17.03 b.s. nat 4
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 11.61 12.59 11.50 5
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 13.67 12.87 13.84 4
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.95 nat nat 7
124  Pytrix Westra, Burgum BG 11.60 nat 12.19 6
0  Bente Vlas, Heeg(F2) IJ 13.97 14.14 nat 2
75  Femke Rispens, Niehove(F3) GR 12.48 12.99 13.95 3
0  Fardau van Akker, Suwâld(F1) BG 12.89 14.21 13.29 1
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.94 11.73 12.63 5
152  Marije Reitsma, IJlst(F3) IJ 10.66 12.30 12.70 3
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F1) BT nat 13.67 nat 1
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat 11.27 12.06 6
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 11.96 12.53 12.63 4
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS nat 10.73 nat 7
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS nat nat 12.74 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.07 meter - Dames: 13.32 meter - Junioren: 18.11 meter - Jongens: 16.84 meter - Meisjes: 13.69 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond