It Heidenskip 1e klasse - 11-07-2018 (0)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Acronius Kramer Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Fardau van Akker, Suwâld BG 12.70nat 12.60 3
75  Femke Rispens, Niehove GR 13.7112.86 nat 2
0  Bente Vlas, Heeg IJ 14.24afw. afg. 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.5610.52 12.30 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.1013.74 nat 2
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 14.1514.44 11.43 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 15.7415.54 nat 3
80  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 16.1411.92 nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.16nat nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
67  Jesper Demmer, Workum HS 16.3912.36 nat 3
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.90nat b.s 2
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 17.5717.19 19.60 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
3  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 17.8218.35 16.68 5
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 18.04nat 18.36 4
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 19.7020.90 20.34 1
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 20.20nat nat 3
7  Nard Brandsma, Warkum HS 20.5020.17 15.68 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
75  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 12.11 b.s 13.71 2
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 12.43 12.04 nat 6
148  Tirza Boschma, IJlst IJ nat 12.58 b.s 5
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.22 10.78 11.49 7
124  Pytrix Westra, Burgum BG nat 11.14 nat 8
0  Bente Vlas, Heeg(F1) IJ 13.87 14.24 nat 1
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.51 11.60 12.61 4
0  Fardau van Akker, Suwâld(F3) BG 12.70 12.06 12.41 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 13.22 13.00 13.56 3
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F1) BG 13.36 13.15 14.15 1
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.21 nat 12.25 6
72  Anna Kramer, It Heidenskip HS 12.23 nat 12.50 5
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.10 nat nat 2
0  Antsje Draijer, Nijhuizum HS nat 12.64 nat 4
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.14 12.10 12.00 7
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 14.59 b.s 15.62 4
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 13.67 13.21 13.24 8
58  Peter Faber, Oldehove GR 13.06 14.40 13.57 7
71  Bouwe Westert, Sneek IJ 14.78 13.19 13.13 6
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 16.16 11.79 b.s 1
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F3) IJ 15.28 15.64 15.74 3
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 13.57 15.05 12.93 5
80  Stefan Douma, Oppenhuizen(F2) IJ 14.46 14.76 16.14 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 15.77 nat 16.22 4
25  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS 17.57 b.s b.s 1
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS nat nat nat  
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS nat nat 15.58 5
67  Jesper Demmer, Workum(F3) HS nat 14.99 16.39 3
98  Wietse Nauta, IJlst(F2) IJ 16.30 16.90 nat 2
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 14.50 12.68 14.92 6
0  Sietse Hazewindus, Ferwert BG 12.97 afg. afg. 7
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.53 15.33 15.67 4
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.72 16.00 15.59 3
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 15.50 nat 14.34 5
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 16.81 nat 13.19 1
0  Jelte Hitzert, Wommels WI 16.43 nat nat 2
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F2) HS 20.20 19.52 nat 2
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.78 nat nat 6
3  Hannes Scherjon, Noardburgum(F5) BG 17.82 17.26 nat 5
143  Thewis Hobma, Harlingen(F3) IJ 18.51 19.31 19.70 3
7  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS 18.99 20.50 nat 1
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 16.47 14.75 nat 7
29  Bauke de Jong, Parrega HS 16.41 16.10 nat 8
19  Ysbrand Galama, Warkum(F4) HS nat 18.04 nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.37 meter - Dames: 15.39 meter - Junioren: 18.41 meter - Jongens: 16.57 meter - Meisjes: 14.36 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond