Burgum 1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige: 2 - 14-07-2018 (138)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Martin van der Ploeg Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
75  Femke Rispens, Niehove(F3) GR nat nat 13.24 3
0  Fardau van Akker, Suwâld(F2) BG 12.30 12.81 13.59 2
148  Tirza Boschma, Sneek IJ nat nat 12.87 6
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ nat nat 13.24 4
124  Pytrix Westra, Burgum(F1) BG 12.28 nat 13.68 1
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.97 11.41 12.30 7
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 12.46 12.73 13.02 5
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 15.34 nat 12.27 1
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F2) BG 15.07 13.86 12.86 2
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat nat 12.63 5
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 13.90 nat 12.24 3
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.88 12.66 11.65 4
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
215  Bas Tolboom, Niehove(F5) GR 18.07 nat nat 2
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat nat b.s.  
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI nat nat b.s.  
69  Jos Bethlehem, IJlst(F1) IJ 16.36 nat 19.12 1
112  Minne Smit, Winsum WI nat 16.76 17.10 3
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat 16.74 nat 5
0  Jelte Hitzert, Wommels WI nat nat 17.01 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
7  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS 13.87 19.30 21.54 1
19  Ysbrand Galama, Warkum(F4) HS nat 16.89 19.10 4
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ nat nat nat  
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.50 14.81 14.24 5
143  Thewis Hobma, Harlingen(F2) IJ nat nat 20.24 2
29  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat nat  
3  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 14.17 b.s. nat 6
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F3) HS 19.54 nat 19.36 3
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Renzo Zwaagman, IJlst(F3) IJ 15.06 nat 16.19 3
80  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ nat nat nat  
71  Bouwe Westert, Sneek IJ 13.32 15.19 14.18 5
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 13.89 nat 14.58 7
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS nat 16.67 16.08 2
58  Peter Faber, Oldehove GR 14.11 12.33 14.64 6
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 15.60 15.88 nat 4
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 14.32 17.56 12.50 1
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
25  Freark Kramer, It Heidenskip(F2) HS 18.08 nat 18.02 1
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ nat 17.24 nat 5
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 16.55 17.78 12.10 3
67  Jesper Demmer, Workum HS nat 17.22 15.67 6
0  Jarich Wijnstra, Tzum WI nat b.s. 17.18 7
98  Wietse Nauta, IJlst(F3) IJ nat 18.05 12.86 2
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 13.36 17.24 nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.28 meter - Dames: 15.77 meter - Junioren: 19.10 meter - Jongens: 16.76 meter - Meisjes: 14.94 meter
Schansrecords: Senioren: 21.27 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 19.99 meter - Jongens: 18.96 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond