Winsum 1e klasse - 21-07-2018 (38)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Eelco van der Werff Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.5312.07 14.63 1
75  Femke Rispens, Niehove GR 13.07b.s. 13.87 2
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 13.42nat 13.28 3
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.3513.54 13.28 3
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.88nat nat 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.97afg. afg. 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.0315.88 14.50 3
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 16.6314.71 nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.7613.40 b.s. 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 18.1018.53 17.85 3
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.68nat nat 2
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 19.83nat nat 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 17.54nat b.s. 5
215  Bas Tolboom, Niehove GR 17.57afg. afg. 4
29  Bauke de Jong, Parrega HS 18.01nat 17.46 3
3  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 18.18b.s. nat 2
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 20.42b.s. nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 12.02 nat nat 5
148  Tirza Boschma, Sneek(F1) IJ 13.42 13.37 nat 1
75  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 12.72 13.07 b.s. 2
124  Pytrix Westra, Burgum(F3) BG 12.53 12.51 11.13 3
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 11.13 11.50 11.25 6
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.21 12.22 nat 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F2) BG 12.91 13.88 nat 2
0  Antsje Draijer, Nijhuizum HS 11.47 11.85 12.30 5
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 13.04 13.02 13.35 3
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 12.04 10.67 12.94 4
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 14.30 14.97 13.66 1
72  Anna Kramer, It Heidenskip HS 11.79 nat nat 6
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
80  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ nat nat 14.99 5
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F2) IJ 16.63 14.86 14.87 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F3) HS 15.13 nat 16.03 3
58  Peter Faber, Oldehove GR 12.93 nat nat 7
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 14.25 16.76 nat 1
17  Sjoerd Kramer, Workum HS 13.81 n.m. 13.40 6
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 13.77 15.92 14.44 4
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
25  Freark Kramer, It Heidenskip(F1) HS 17.71 19.83 18.44 1
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F3) HS 17.40 18.10 nat 3
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 14.77 b.s. 17.70 4
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 13.29 16.69 15.49 6
20  Jan Teade Nauta, IJlst(F2) IJ 12.16 16.52 18.68 2
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.37 nat nat 7
0  Jarich Wijnstra, Tzum WI 13.07 16.06 17.44 5
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Jelte Hitzert, Wommels WI 17.35 17.00 nat 2
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat nat  
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat 16.45 13.02 3
215  Bas Tolboom, Niehove(F4) GR 17.45 17.57 nat 1
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ nat 14.75 nat 6
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI nat 15.06 16.34 4
112  Minne Smit, Winsum WI nat 13.14 15.62 5
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
88  Daan de Vries, Hurdegaryp(F5) BG nat 17.54 nat 4
7  Nard Brandsma, Warkum HS nat nat nat  
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ nat 17.08 b.s. 5
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS b.s. nat 14.78 6
29  Bauke de Jong, Parrega(F3) HS nat 18.01 16.28 3
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 18.04 20.42 16.52 1
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ nat 12.79 nat 7
3  Hannes Scherjon, Noardburgum(F2) BG b.s. 16.78 18.18 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.43 meter - Dames: 14.18 meter - Junioren: 18.71 meter - Jongens: 16.40 meter - Meisjes: 13.97 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.13 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond