Winsum 1e klasse - Fryske Kampioenskippen - 11-08-2018 (136)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Jan Jonker Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 13.25nat 12.95 3
148  Tirza Boschma, IJlst IJ 13.5210.94 nat 2
126  Bente Vlas, Heeg IJ 14.35nat 15.36 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.6714.94 14.56 1
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 13.8713.53 13.53 3
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 14.3514.22 b.s 2
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 15.73b.s nat 3
163  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.2516.27 16.19 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 17.2714.84 15.32 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
73  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.2517.94 nat 3
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 18.6618.36 17.51 2
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 19.0216.50 b.s 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 18.32b.s 18.20 5
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 18.92nat bles. 4
3  Hannes Scherjon, Noardburgum BG 19.1117.04 19.08 3
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.73nat 18.21 2
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 19.8518.94 19.79 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
126  Bente Vlas, Heeg(F1) IJ 12.26 14.09 14.35 1
148  Tirza Boschma, IJlst(F2) IJ 12.68 nat 13.52 2
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 10.94 11.13 nat 8
150  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 12.68 10.77 nat 4
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 10.91 11.20 11.62 7
1  Pytrix Westra, Burgum BG 12.19 nat 12.31 5
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 10.60 12.27 nat 6
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F3) IJ 11.45 12.28 13.25 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
122  Hiske Galama, Sneek BG 13.02 13.08 13.07 4
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.39 12.71 12.00 5
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F1) BG 13.35 14.35 13.09 1
77  Antsje Draijer, Nijhuizum HS b.s 12.45 10.39 6
0  Anna Kramer, It Heidenskip HS 10.96 nat 12.39 7
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F2) BT 13.56 13.87 13.03 2
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 11.99 nat 12.03 8
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F3) HS 11.85 12.44 13.67 3
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Renzo Zwaagman, IJlst IJ nat nat 13.37 8
114  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ b.s 15.69 nat 4
58  Peter Faber, Oldehove GR 14.51 14.74 nat 5
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 12.64 17.27 12.28 1
162  Wytse Steensma, Joure IJ nat nat 13.43 7
163  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 16.25 nat nat 2
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst(F3) IJ nat 15.73 14.34 3
125  Bouwe Westert, Sneek IJ 12.98 13.04 14.41 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
73  Jan Teade Nauta, IJlst(F3) IJ 17.08 18.25 12.86 3
25  Freark Kramer, It Heidenskip(F2) HS 18.65 18.66 nat 2
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ b.s nat 15.36 6
67  Jesper Demmer, Workum HS nat nat nat  
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS b.s 17.02 17.80 4
10  Jarich Wijnstra, Tzum WI 14.78 nat b.s 7
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS nat nat 16.71 5
98  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 16.51 19.02 17.07 1
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat 16.05 16.41 5
213  Daan de Vries, Feanwâlden BG 14.87 nat 16.19 6
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 15.22 16.78 nat 2
112  Minne Smit, Winsum WI 16.21 15.54 16.58 3
215  Bas Tolboom, Niehove GR nat nat nat  
120  Jelte Hitzert, Wommels WI nat 16.60 17.44 1
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS nat nat 16.49 4
29  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat nat  
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
16  Oane Galama, It Heidenskip HS 17.19 b.s b.s 8
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 16.74 19.85 14.35 1
7  Nard Brandsma, Warkum(F2) HS 19.57 19.73 19.23 2
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 17.30 nat 17.61 6
2  Alwin Fonk, Burgum BG 14.22 17.32 15.30 7
38  Bobby Zwaagman, IJlst(F5) IJ 14.73 18.32 b.s 5
3  Hannes Scherjon, Noardburgum(F3) BG 19.11 nat 16.05 3
143  Thewis Hobma, Harlingen(F4) IJ 18.92 bles. bles. 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.43 meter - Dames: 14.97 meter - Junioren: 19.83 meter - Jongens: 16.76 meter - Meisjes: 14.63 meter - Jeugd: 10.25 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.13 meter - Meisjes: 15.81 meter - Jeugd: 9.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond