It Heidenskip Jeugd NFM voorronde - 25-07-2018 (55)
Wedstrijdleiding Albert Heins Commentator Hendrik H. Haanstra
Voorronde
Jongens tm 10 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
108  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 8.52 nat 8.98 1
0  Damian Westerhof, Sneek IJ 7.36 nat nat 6
089  Brent Monsma, Tzummarum WI nat 7.26 nat 8
193  Thijs van Oort, Lopik PD 5.71 7.38 nat 5
160  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 7.27 7.24 7.62 3
061  Reinder Haanstra, It Heidenskip HS 5.79 n.m. nat 11
164  Julian van der Wind, Linschoten LS 7.69 nat 7.76 2
0  Hedser Christ Groenhof, It Heidenskip HS 5.86 5.61 5.42 10
014  Wieger Bijlsma, Gerkesklooster BT nat 5.56 6.07 9
0  Hannes Walta, Warkum HS 5.78 5.48 5.62 12
073  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 7.29 5.96 7.08 7
093  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 7.23 6.24 7.57 4
Jongens 11-12 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
129  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 8.40 7.34 7.51 5
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 7.19 9.14 8.05 4
0  Sven Hofstee, Grijpskerk GR 6.74 n.m. 7.37 10
038  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 8.24 7.04 9.48 2
126  Roy Velis, Benschop PD 9.06 11.17 10.01 1
0  Theunis Nijdam, Workum HS 7.63 nat 7.75 8
0  Thijn Postma, Tytsjerk BG nat 7.76 n.m. 7
133  Rick van der Wind, Linschoten LS 7.98 nat 7.18 6
142  Mark Sybrandy, IJlst IJ 7.13 nat 7.06 11
062  Thymen Veenstra, Suwâld BG 7.16 nat 7.72 9
096  Mads Tolsma, Berlikum WI 8.37 7.97 9.26 3
032  Its Veenstra, Heeg IJ 5.93 6.72 nat 13
006  Auke Jan Jilderda, Burgum BG n.m. 6.78 nat 12
0  Rowan Spoelstra, IJlst IJ 5.04 5.08 5.14 14
Meisjes tm 10 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Mare v/d Zee, Nijhuizum HS 6.54 6.61 6.81 2
0  Lise Haanstra, It Heidenskip HS 5.55 5.37 6.01 4
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 5.86 7.08 7.25 1
087  Sanne Bouwstra, Reduzum WI 6.20 6.49 nat 3
072  Nynke Kampen, It Heidenskip HS 5.60 5.39 5.58 6
0  Nikki Adema, Workum HS 5.21 5.40 5.73 5
0  Esmee Brandsma, 4.38 4.63 4.79 9
124  Brecht v/d Zee, Nijhuizum HS 5.50 5.29 5.55 7
0  Silke van Kammen, Burgum BG afg. 4.75 afg. 10
0  Ilse Hofstee, 5.06 5.42 5.47 8
Meisjes 11-12 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG 6.74 7.07 8.02 5
0  Maureen Westerhof, Sneek IJ 7.48 7.40 8.10 4
070  Berber de Vries, Mantgum WI 7.64 7.78 7.80 6
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 7.65 8.55 9.23 1
095  Thalina van der Wind, Snelrewaard LS 6.81 7.20 8.55 2
0  Ciska Adema, Workum HS 5.05 5.44 6.08 9
0  Mila Dijkstra, Workum HS 6.30 6.79 7.36 7
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 8.47 8.52 8.21 3
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 6.59 6.33 7.17 8
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Hollandse records : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 10.11 meter - Jongens tm 10: 10.21 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter
Friese records : Jongens 11-12: 11.02 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 8.97 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 0.00 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond