IJlst Fryske Kampioenskippen Jeugd - 04-08-2018 (29)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Sytze Hilbrand Boschma Commentator Klaske Nauta en Lars Woudstra
Voorronde
Meisjes tm 10 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 afstand 5 Pl.
1  Nynke Kampen, It Heidenskip HS 5.90 nat 6.25 afg. afg. 4
2  Nikki Adema, Workum HS 5.66 nat 5.46 afg. afg. 6
3  Lise Haanstra, It Heidenskip HS 5.95 6.00 6.26 5.75 6.25 3
4  Mirthe Bruinsma, Stiens WI 5.71 5.56 5.68 afg. afg. 5
5  Sanne Bouwstra, Reduzum WI 6.81 7.07 nat 6.39 7.41 2
6  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 8.14 8.57 8.36 8.37 8.04 1
Meisjes 11-12 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 afstand 5 Pl.
7  Ellemijn Veenstra, Suwâld BG nat 6.48 nat afg. afg. 8
8  Hylkje Hoekstra, Oudega SWF IJ 8.12 6.34 8.26 afg. afg. 5
9  Rixt v/d Goot, Workum HS 6.82 7.84 8.09 afg. afg. 6
10  Rianne Kampen, It Heidenskip HS 7.36 5.86 6.52 afg. afg. 7
11  Jeltske Terpstra, Tzum WI 8.45 8.87 7.91 8.31 8.54 3
12  Maureen Westerhof, Sneek IJ 9.30 10.62 6.22 10.55 9.98 1
13  Yenthe van Kammen, Burgum BG 8.32 nat 7.78 afg. afg. 4
14  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI nat nat nat afg. afg.  
15  Berber de Vries, Mantgum WI nat nat nat afg. afg.  
16  Hanneke Westert, Sneek IJ nat 9.77 9.36 6.76 9.93 2
Jongens tm 10 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 afstand 5 Pl.
17  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 5.89 7.87 8.90 8.57 8.22 3
18  Damian Westerhof, Sneek IJ 8.06 8.21 nat afg. afg. 5
19  Jeffrey Jansen, Buitenpost BT 8.17 nat 8.04 afg. afg. 6
20  Jorrit Bouwstra, Reduzum WI 8.03 8.03 8.72 afg. afg. 4
21  Riemer Zijlstra, Oosthem IJ 8.55 9.12 9.92 9.30 b.s. 2
22  Sietse Lefferts, Buitenpost BT 9.15 10.00 b.s. 10.01 10.06 1
Jongens 11-12 jaar
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 afstand 5 Pl.
23  Douwe-Franke Westra, Burgum BG 9.01 8.60 9.34 afg. afg. 8
24  Auke Jan Jilderda, Burgum BG 7.49 7.41 7.10 afg. afg. 10
25  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 8.70 8.23 10.15 afg. afg. 5
26  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 8.54 nat 9.35 afg. afg. 7
27  Jeroen Wesselius, Workum HS 8.76 9.23 b.s. afg. afg. 9
28  Thijn Postma, Tytsjerk BG 9.91 9.65 10.84 nat 9.67 1
29  Thymen Veenstra, Suwâld BG 9.25 9.84 nat afg. afg. 6
30  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 10.72 9.02 9.50 10.59 9.98 2
31  Timo v/d Knaap, IJlst IJ 9.85 10.29 7.51 afg. afg. 4
32  Mads Tolsma, Berlikum WI 9.52 10.49 10.30 9.69 nat 3
Schans seizoensprestaties : Jongens 11-12: 10.25 meter - Meisjes 11-12: 10.24 meter - Jongens tm 10: 9.43 meter - Meisjes tm 10: 7.60 meter
Schansrecords : Jongens 11-12: 11.02 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 0.00 meter
Friese records : Jongens 11-12: 11.02 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 8.97 meter
Nederlandse records : Jongens 11-12: 11.60 meter - Meisjes 11-12: 0.00 meter - Jongens tm 10: 0.00 meter - Meisjes tm 10: 9.06 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond