Buitenpost 1e klasse - 18-05-2019 (56)
Wedstrijdleiding Remco Veenstra en Jan Jonker Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.0712.28 12.71 2
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 12.71nat nat 3
75  Femke Rispens, Niehove GR 12.8212.98 12.74 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.2212.49 nat 3
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 12.78nat 12.95 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.55nat 14.14 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 15.0714.85 nat 3
80  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 15.40nat 13.32 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 17.03nat 13.64 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
67  Jesper Demmer, Workum HS 15.6815.01 15.24 3
112  Minne Smit, Winsum WI 16.57nat 16.70 2
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.62b.s. 17.08 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 18.1816.73 13.61 5
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 18.75nat nat 4
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.05nat 15.53 3
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 19.2719.91 nat 2
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 20.0719.69 12.18 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 11.79 10.78 10.35 4
124  Pytrix Westra, Burgum(F3) BG 11.68 nat 12.07 3
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 11.44 11.00 12.71 2
75  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 11.64 12.82 12.57 1
148  Tirza Boschma, Sneek IJ nat nat nat  
10  Marike Jansen, Parrega HS 10.42 11.30 nat 6
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ nat 10.24 11.40 5
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat nat nat  
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 13.55 13.08 13.25 1
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F2) BT 12.78 10.25 11.56 2
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 10.96 11.57 12.01 4
35  Mare Dijkstra, Molkwerum HS 11.44 nat 11.49 5
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 10.30 11.88 12.22 3
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Wytse Steensma, Joure IJ 11.88 12.88 11.99 8
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F3) WI 12.53 12.65 15.07 3
71  Bouwe Westert, Sneek IJ 13.17 nat nat 7
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 12.74 nat 13.50 6
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 14.10 nat 14.10 5
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.03 nat nat 1
80  Stefan Douma, Oppenhuizen(F2) IJ nat 15.40 nat 2
58  Peter Faber, Oldehove GR 14.09 14.88 14.64 4
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 13.76 nat nat 6
112  Minne Smit, Winsum(F2) WI 15.99 16.48 16.57 2
98  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 15.40 nat 16.62 1
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ 14.08 14.43 14.78 4
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 13.93 14.52 nat 5
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.53 13.62 nat 7
67  Jesper Demmer, Workum(F3) HS 12.91 14.56 15.68 3
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 14.23 15.17 16.72 2
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 13.73 14.17 nat 7
28  Jetse Bokma, Hindeloopen HS 13.04 14.38 15.88 4
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 11.94 14.75 bles. 5
29  Bauke de Jong, Parrega HS 16.86 nat nat 1
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 13.71 16.50 13.97 3
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.73 13.82 13.97 6
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 16.88 16.92 11.80 8
7  Nard Brandsma, Warkum HS 16.92 16.48 17.24 6
19  Ysbrand Galama, Warkum(F2) HS 19.27 b.s. nat 2
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS nat 16.93 16.83 7
20  Jan Teade Nauta, IJlst(F1) IJ 15.14 17.42 20.07 1
38  Bobby Zwaagman, IJlst(F5) IJ nat 18.18 13.08 5
25  Freark Kramer, It Heidenskip(F4) HS 15.92 16.79 18.75 4
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F3) HS 19.05 16.79 18.77 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond