Grijpskerk 1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 1 - 15-06-2019
Wedstrijdleiding Remco Veenstra en Martin v/d Ploeg Commentator Johannes Haanstra
Finale
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
067  Jesper Demmer, Groningen HS 15.94nat 14.81 4
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 16.2616.32 nat 3
112  Minne Smit, Winsum WI 17.16nat nat 2
0  Wietse Nauta, IJlst IJ 17.28afg. afg. 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 17.4718.56 nat 5
214  Jan Teade Nauta, Abbega IJ 17.5318.79 nat 4
0  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 18.41afg. afg. 6
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 19.1818.14 15.44 3
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 19.83nat nat 2
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 20.1317.08 18.76 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 16.0216.28 15.61 1
116  Peter Faber, Oldehove GR 16.10nat b.s. 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.1115.02 14.32 2
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
120  Pytrix Westra, Burgum BG 12.44nat 11.91 3
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 12.5111.90 12.65 2
075  Femke Rispens, Niehove GR 13.7614.02 13.65 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst IJ 13.40nat nat 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.19nat nat 2
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 14.7412.89 11.85 1
Voorronde
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ nat nat 16.23 1
029  Bauke de Jong, Parrega HS nat b.s. nat  
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 14.98 nat 13.59 4
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 13.97 nat nat 5
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 15.20 15.86 nat 2
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS b.s. nat 15.78 3
113  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 13.32 13.64 13.15 6
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
143  Thewis Hobma, Harlingen (F 1) IJ 15.17 20.13 nat 1
025  Freark Kramer, It Heidenskip (F 3) HS 17.11 18.28 19.18 3
015  Rutger Piersma, Koudum HS 17.02 17.23 nat 7
0  Bobby Zwaagman, IJlst (F 4) IJ 18.18 nat 18.41 4
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip (F 2) HS 13.20 nat 19.83 2
214  Jan Teade Nauta, Abbega (F 5) IJ nat nat 17.53 5
026  Sytse Bokma, Hindeloopen (F 6) HS nat 13.63 17.47 6
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
080  Douwe Abma, Hommerts IJ 13.57 13.30 13.23 6
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 15.94 nat b.s. 4
0  Wytse Steensma, Joure IJ nat 13.83 14.93 5
0  Stefan Douma, Oppenhuizen (F 3) IJ nat 16.02 15.41 3
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip (F 1) HS 15.52 11.98 16.11 1
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 12.35 13.29 13.51 7
116  Peter Faber, Oldehove (F 2) GR 15.53 15.33 16.10 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 14.78 nat 12.19 6
112  Minne Smit, Winsum (F 2) WI 15.24 17.16 nat 2
067  Jesper Demmer, Groningen (F 4) HS nat nat 15.94 4
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 15.37 nat 15.88 5
0  Abe-Luuk Stedehouder, Heerenveen IJ nat nat nat  
069  Jos Bethlehem, IJlst (F 3) IJ nat 14.99 16.26 3
0  Wietse Nauta, IJlst (F 1) IJ 16.26 17.28 12.00 1
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Marike Jansen, Parrega HS nat nat 10.70 5
075  Femke Rispens, Niehove (F 1) GR 12.85 13.16 13.76 1
120  Pytrix Westra, Burgum (F 3) BG 11.92 12.44 nat 3
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS nat nat 10.03 6
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 12.13 nat nat 4
105  Lisse v/d Knaap, Sneek IJ nat nat nat  
154  Manon Koehoorn, Sneek (F 2) IJ nat nat 12.51 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip (F 1) HS 14.74 13.80 13.18 1
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst (F 3) IJ nat nat 13.40 3
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat 11.97 nat 6
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen (F 2) HS 13.51 14.19 nat 2
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS nat nat nat  
066  Rymke Prins, Stiens WI 10.32 nat 11.48 7
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat nat 12.65 5
0  Akke Dijkstra, Brantgum BT nat 12.88 nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.63 meter - Dames: 15.18 meter - Junioren: 17.45 meter - Jongens: 16.96 meter - Meisjes: 12.86 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond