IJlst 1e klasse - 29-06-2019 (49)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Acronius Kramer Commentator Johannes Haanstra
Finale
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
080  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 16.29nat nat 3
116  Peter Faber, Oldehove GR 16.35nat 16.82 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 17.24nat nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 15.7816.22 15.54 3
067  Jesper Demmer, Workum HS 16.27nat 15.35 2
098  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.3814.61 16.90 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
029  Bauke de Jong, Parrega HS 18.4017.60 nat 5
214  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.61nat b.s. 4
038  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 19.1618.29 12.77 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.2916.75 20.39 1
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 19.5218.06 nat 2
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.4914.33 13.63 2
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 12.82nat 13.69 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.4211.65 11.26 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst IJ 14.1914.42 14.08 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.3614.34 14.63 2
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.34nat 14.64 1
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
080  Stefan Douma, Oppenhuizen(F3) IJ 16.16 15.13 16.29 3
071  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 12.55 14.10 7
162  Wytse Steensma, Joure IJ 12.96 14.93 14.86 6
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat 15.12 15.30 4
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.24 16.89 13.45 1
116  Peter Faber, Oldehove(F2) GR 15.46 15.13 16.35 2
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 13.94 14.39 15.28 5
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 11.65 11.39 12.96 8
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR b.s. nat 14.54 7
098  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 16.38 b.s. 16.12 1
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 15.52 b.s. b.s. 4
067  Jesper Demmer, Workum(F2) HS nat 16.27 nat 2
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 14.02 14.64 nat 6
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F3) IJ 11.79 15.78 15.69 3
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ nat 13.60 15.48 5
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 13.12 nat nat 7
029  Bauke de Jong, Parrega(F5) HS 13.68 nat 18.40 1
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 15.10 16.05 16.77 2
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat 16.41 16.03 3
037  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 13.83 nat 15.39 5
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.20 13.24 12.32 6
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 14.52 15.41 15.62 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
007  Nard Brandsma, Warkum HS 18.10 17.35 nat 5
019  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 19.39 19.52 17.57 1
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 15.73 17.44 nat 7
038  Bobby Zwaagman, IJlst(F3) IJ 16.92 19.16 18.26 3
015  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 14.95 15.56 17.55 6
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F2) HS 17.78 19.29 nat 2
214  Jan Teade Nauta, IJlst(F4) IJ 18.61 b.s. nat 4
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
077  Hanneke Westert, Sneek IJ nat 11.22 11.24 6
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F2) IJ b.s. nat 12.82 2
124  Pytrix Westra, Burgum(F3) BG nat 12.49 nat 3
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 11.72 10.27 11.69 5
075  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 14.42 11.83 14.21 1
010  Marike Jansen, Parrega HS 12.10 11.87 12.48 4
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 14.24 15.34 nat 1
066  Rymke Prins, Franeker WI nat nat 11.68 8
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F3) IJ 13.48 11.43 14.19 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.25 14.36 nat 2
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.95 12.89 12.76 4
024  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 12.25 12.46 11.42 6
040  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 12.41 nat nat 7
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.00 12.50 b.s. 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.48 meter - Dames: 15.11 meter - Junioren: 18.17 meter - Jongens: 16.99 meter - Meisjes: 13.73 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond