It Heidenskip 1e klasse - 03-07-2019 (53)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Albert Heins Commentator Koos Wieling
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek HS 13.0811.74 nat 3
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 14.07nat nat 2
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.3414.39 14.28 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 14.00nat nat 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.2614.32 13.81 2
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 14.50nat nat 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 16.3616.48 16.11 3
162  Wytse Steensma, Joure IJ 16.7613.58 nat 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 17.21nat 18.27 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
067  Jesper Demmer, Workum HS 16.84nat 16.91 3
112  Minne Smit, Winsum WI 16.90afg. afg. 4
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 17.03nat 11.71 2
098  Wietse Nauta, IJlst IJ 19.1316.01 afg. 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 18.3916.52 nat 6
038  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 19.46afg. afg. 5
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 19.6715.43 17.58 4
020  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 20.12nat nat 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 20.54nat 16.85 2
007  Nard Brandsma, Warkum HS 20.55nat nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek(F3) HS 12.20 13.08 12.35 3
094  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 11.47 12.25 11.63 5
010  Marike Jansen, Parrega HS 12.33 11.90 11.24 4
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ nat bles. bles.  
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F2) IJ 11.51 14.07 nat 2
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 11.18 nat nat 6
075  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 13.77 14.07 14.34 1
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anna-Jet Leyenaar, IJlst IJ nat nat 13.66 4
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS nat 14.31 14.50 1
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 12.04 12.80 14.00 3
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 13.08 nat nat 5
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.26 nat nat 2
040  Akke Dijkstra, Buitenpost BT nat nat nat  
066  Rymke Prins, Franeker WI 12.09 10.71 nat 6
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
071  Bouwe Westert, Sneek IJ 15.21 14.20 14.18 5
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 14.31 14.24 n.m. 6
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 12.68 13.17 13.83 7
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F3) IJ 16.36 nat nat 3
116  Peter Faber, Oldehove GR nat 14.87 15.76 4
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.21 b.s. 16.83 1
162  Wytse Steensma, Joure(F2) IJ 14.22 16.76 12.00 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 15.34 11.97 nat 6
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F2) IJ 15.02 17.03 nat 2
067  Jesper Demmer, Workum(F4) HS 15.37 16.84 nat 4
112  Minne Smit, Winsum(F3) WI 16.46 12.75 16.90 3
098  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 15.51 nat 19.13 1
005  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 12.90 14.27 15.32 7
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 15.30 nat nat 8
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.05 16.20 16.36 5
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
029  Bauke de Jong, Parrega HS b.s. 16.72 nat 4
0  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 15.80 15.36 16.54 5
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 16.43 nat 16.14 6
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat nat  
027  Feike Stellingwerf, Koudum(F6) HS 18.39 17.47 15.03 1
050  Tsjebbe Galema, Bolsward HS 15.42 b.s. nat 7
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.51 16.78 b.s. 3
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 15.14 17.66 nat 2
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
038  Bobby Zwaagman, IJlst(F5) IJ 12.54 17.51 19.46 5
025  Freark Kramer, It Heidenskip(F4) HS 17.86 19.67 nat 4
015  Rutger Piersma, Koudum HS nat nat 15.19 7
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 16.50 nat 14.14 6
019  Ysbrand Galama, Warkum HS 12.86 nat nat 8
007  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS 17.74 20.55 nat 1
026  Sytse Bokma, Hindeloopen(F2) HS 19.76 20.54 nat 2
020  Jan Teade Nauta, IJlst(F3) IJ 20.12 nat b.s. 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.19 meter - Dames: 14.88 meter - Junioren: 17.57 meter - Jongens: 17.77 meter - Meisjes: 15.47 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond