Winsum 1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 2 - 13-07-2019 (40)
Wedstrijdleiding Hendrik Schukken en Eelco v/d Werff Commentator Koos Wieling
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 Pl.
77  Hanneke Westert, Sneek IJ 13.2313.13 4
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 13.31afg. 3
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 13.4313.52 2
75  Femke Rispens, Niehove GR 15.1013.77 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 Pl.
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 13.2012.97 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.5014.47 2
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.4813.98 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 Pl.
162  Wytse Steensma, Joure IJ 15.0514.51 4
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 15.60afg. 3
58  Peter Faber, Oldehove GR 15.9315.92 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 18.2416.09 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 Pl.
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.5816.85 2
67  Jesper Demmer, Workum HS 16.71afg. 4
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 16.8216.56 3
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 17.0717.88 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 Pl.
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 17.6019.04 5
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.00afg. 6
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 19.43nat 4
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 19.5618.32 3
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.58nat 2
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 19.91nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
77  Hanneke Westert, Sneek(F4) IJ 13.05 nat 13.23 4
148  Tirza Boschma, Sneek(F2) IJ 12.26 13.43 12.87 2
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 11.93 11.90 11.41 7
10  Marike Jansen, Parrega HS 10.74 12.45 11.26 6
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F3) IJ 10.78 13.31 11.87 3
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 9.91 nat nat 8
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.94 nat nat 5
75  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 13.58 13.10 15.10 1
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat nat 13.16 4
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.09 14.38 14.50 2
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 10.76 nat 13.20 3
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 14.47 15.48 nat 1
3  Douwina de Jong, Parrega HS nat nat nat  
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Wytse Steensma, Joure(F4) IJ 15.05 nat 15.04 4
71  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 14.92 13.55 5
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F3) IJ 14.05 nat 15.60 3
58  Peter Faber, Oldehove(F2) GR 14.90 15.16 15.93 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 16.08 15.65 18.24 1
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 14.06 14.20 14.05 6
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 13.15 13.27 nat 7
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
67  Jesper Demmer, Workum(F3) HS nat nat 16.71 3
112  Minne Smit, Winsum WI 15.26 12.17 15.77 5
98  Wietse Nauta, IJlst(F4) IJ 16.58 16.00 b.s. 4
110  Folkert Veldstra, Akkrum(F1) IJ 17.07 15.85 17.06 1
5  Jasper Henstra, Grijpskerk GR 14.26 14.13 nat 7
69  Jos Bethlehem, IJlst(F2) IJ 15.18 nat 16.82 2
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 14.82 nat nat 6
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 15.79 nat 15.27 4
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 15.78 nat nat 5
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 16.45 nat nat 3
29  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat nat  
27  Feike Stellingwerf, Koudum(F6) HS 16.22 nat 17.60 1
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.55 nat 16.64 2
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F4) HS nat 16.95 19.43 4
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS b.s. nat nat  
143  Thewis Hobma, Harlingen(F3) IJ 19.52 18.91 19.56 3
7  Nard Brandsma, Warkum HS nat nat 14.64 6
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F2) HS 19.58 19.32 18.29 2
20  Jan Teade Nauta, IJlst(F5) IJ 13.18 18.00 nat 5
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ nat nat nat  
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 18.81 19.91 17.98 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.33 meter - Dames: 16.08 meter - Junioren: 18.14 meter - Jongens: 17.48 meter - Meisjes: 14.12 meter
Schansrecords: Senioren: 21.42 meter - Dames: 16.47 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.13 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond