It Heidenskip 1e klasse - 17-07-2019 (75)
Wedstrijdleiding Acronius Kramer en Albert Heins Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
148  Tirza Boschma, IJlst IJ 13.5713.08 nat 3
124  Pytrix Westra, Burgum BG 13.72nat nat 2
75  Femke Rispens, Niehove GR 14.31nat nat 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.8611.77 13.03 3
121  Anna-Jet Leyenaar, IJlst IJ 14.53nat nat 2
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 17.8915.56 14.54 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 15.8215.67 13.69 3
58  Peter Faber, Oldehove GR 16.63nat nat 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 18.0312.80 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
67  Jesper Demmer, Workum HS 16.61nat nat 3
112  Minne Smit, Winsum WI 17.25nat 13.88 2
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 18.3115.94 afg. 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 18.44nat nat 5
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 18.5412.19 19.77 1
29  Bauke de Jong, Parrega HS 18.61nat 18.08 4
214  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.61nat nat 3
7  Nard Brandsma, Warkum HS 18.6219.46 18.46 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, IJlst(F3) IJ nat 13.57 nat 3
44  Marike Jansen, Parrega HS 13.40 nat 12.00 4
77  Hanneke Westert, Sneek IJ 10.40 13.27 12.61 5
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 10.35 12.52 11.92 7
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS nat 11.86 12.02 8
75  Femke Rispens, Niehove(F1) GR nat 14.31 14.30 1
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 12.70 13.24 nat 6
124  Pytrix Westra, Burgum(F2) BG 12.67 13.52 13.72 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F3) HS nat 13.86 13.26 3
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.93 12.82 nat 5
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT nat nat nat  
51  Douwina de Jong, Parrega HS 11.25 12.97 nat 4
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 11.72 nat nat 6
121  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F2) IJ 14.53 13.64 nat 2
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 17.89 nat nat 1
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
58  Peter Faber, Oldehove(F2) GR 14.43 16.02 16.63 2
147  Douwe Abma, Hommerts IJ nat 14.38 14.54 5
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat b.s 14.41 7
162  Wytse Steensma, Joure IJ 14.97 15.52 15.41 4
9071  Bouwe Westert, Sneek IJ 13.26 14.45 nat 6
133  Jelte Folkertsma, Hemelum(F3) HS 13.99 15.01 15.82 3
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.45 16.66 18.03 1
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
98  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 15.01 18.17 18.31 1
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 12.43 13.30 nat 7
67  Jesper Demmer, Workum(F3) HS 12.65 16.61 nat 3
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 15.49 b.s 15.67 5
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 13.22 nat 15.99 4
112  Minne Smit, Winsum(F2) WI 15.65 17.25 nat 2
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ nat 13.89 nat 6
5  Jasper Henstra, Grijpskerk GR b.s b.s b.s  
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 16.48 nat 13.10 5
29  Bauke de Jong, Parrega(F3) HS 17.57 18.61 18.13 1
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI nat b.s nat  
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 15.94 17.99 17.39 2
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 16.36 14.99 16.26 6
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 13.54 17.82 16.70 3
2  Alwin Fonk, Burgum BG b.s nat nat  
213  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.48 b.s 16.69 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 16.70 nat 17.89 6
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F4) HS 16.22 18.21 18.54 3
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 17.20 17.04 b.s 8
214  Jan Teade Nauta, IJlst(F2) IJ 18.61 18.12 18.31 2
7  Nard Brandsma, Warkum(F1) HS 17.63 nat 18.62 1
19  Ysbrand Galama, Warkum HS nat nat 17.50 7
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 18.17 13.51 15.12 5
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F5) HS 17.13 nat 18.44 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 14.88 meter - Junioren: 19.13 meter - Jongens: 18.27 meter - Meisjes: 15.47 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 16.65 meter - Junioren: 20.05 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond