Burgum 1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 3 - 20-07-2019 (98)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Wiebrand v/d Meer Commentator Johannes Haanstra
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek(F3) IJ 13.69 14.15 13.72 3
77  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 13.78 14.60 13.22 1
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ nat 10.89 12.56 7
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 11.74 12.63 12.84 5
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 10.42 12.40 nat 8
124  Pytrix Westra, Burgum BG 13.24 11.57 12.96 4
75  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 14.59 nat 13.58 2
10  Marike Jansen, Parrega HS 12.08 12.55 12.72 6
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F1) HS 14.54 16.26 nat 1
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT 11.67 12.00 12.32 4
121  Anna-Jet Leyenaar, IJlst(F2) IJ 15.48 15.39 nat 2
3  Douwina de Jong, Parrega HS 12.08 11.80 nat 5
152  Marije Reitsma, IJlst(F3) IJ 13.02 13.02 11.70 3
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.62 15.01 16.42 4
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat 14.61 17.06 2
2  Alwin Fonk, Burgum BG nat 16.24 b.s. 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.51 17.10 17.73 1
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 16.94 nat 14.52 3
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F3) HS 16.57 20.00 19.48 3
143  Thewis Hobma, Harlingen(F1) IJ nat 19.83 21.34 1
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 15.48 18.69 b.s. 6
19  Ysbrand Galama, Warkum(F2) HS 19.55 nat 21.21 2
38  Bobby Zwaagman, IJlst(F4) IJ 17.48 19.68 19.71 4
7  Nard Brandsma, Warkum(F5) HS nat nat 19.70 5
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 17.84 16.18 16.49 1
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F3) IJ 15.26 15.91 16.57 3
162  Wytse Steensma, Joure(F2) IJ 14.82 16.90 15.94 2
71  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 15.46 12.86 5
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 13.78 14.02 14.61 7
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 14.33 15.28 nat 6
58  Peter Faber, Oldehove GR 15.69 16.05 15.84 4
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.42 16.69 16.71 4
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 14.88 15.01 15.56 5
112  Minne Smit, Winsum(F3) WI 15.59 16.83 17.31 3
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ nat nat 15.28 6
5  Jasper Henstra, Grijpskerk(F2) GR nat nat 17.43 2
67  Jesper Demmer, Workum(F1) HS 16.52 17.60 16.43 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.16 meter - Dames: 16.00 meter - Junioren: 18.34 meter - Jongens: 17.16 meter - Meisjes: 14.23 meter
Schansrecords: Senioren: 21.54 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond