IJlst 1e klasse - 24-07-2019 (84)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Acronius Kramer Commentator Koos Wieling
Finale
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 15.1914.44 13.49 3
58  Peter Faber, Oldehove GR 16.9315.87 12.84 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 16.9717.61 15.68 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 16.1816.50 16.83 2
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 16.60nat nat 3
67  Jesper Demmer, Workum HS 17.3115.26 b.s. 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.9916.51 nat 5
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.0819.36 19.18 4
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 19.3914.99 17.61 3
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 19.55nat nat 2
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 20.3013.79 nat 1
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.3613.05 13.00 3
75  Femke Rispens, Niehove GR 13.61nat 13.67 2
124  Pytrix Westra, Burgum BG 14.1913.47 15.04 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.0213.39 12.92 3
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 14.2512.08 11.23 2
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 14.73nat 15.73 1
Voorronde
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS nat 16.97 12.21 1
147  Douwe Abma, Hommerts IJ nat 14.29 nat 5
162  Wytse Steensma, Joure IJ 13.97 14.53 14.89 4
133  Jelte Folkertsma, Hemelum(F3) HS 12.37 13.54 15.19 3
58  Peter Faber, Oldehove(F2) GR 15.59 nat 16.93 2
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ nat nat b.s.  
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 15.33 nat 15.41 5
69  Jos Bethlehem, IJlst(F3) IJ 15.91 15.67 16.18 3
5  Jasper Henstra, Grijpskerk GR nat nat nat  
98  Wietse Nauta, IJlst(F2) IJ 16.32 nat 16.60 2
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ b.s. nat nat  
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ nat nat nat  
67  Jesper Demmer, Workum(F1) HS 13.38 15.60 17.31 1
112  Minne Smit, Winsum WI 12.79 15.73 13.34 4
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
2  Alwin Fonk, Burgum BG nat nat 17.38 2
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat nat  
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI b.s. nat 16.56 3
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS nat 12.74 14.99 4
29  Bauke de Jong, Parrega HS 13.64 nat nat 5
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.31 17.60 14.11 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
20  Jan Teade Nauta, IJlst(F5) IJ 15.89 nat 18.99 5
38  Bobby Zwaagman, IJlst(F2) IJ 19.55 nat 18.67 2
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 17.18 17.77 17.00 7
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F3) HS 17.52 13.05 19.39 3
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 16.51 20.30 nat 1
7  Nard Brandsma, Warkum(F4) HS 17.21 16.87 19.08 4
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 18.54 18.94 17.88 6
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek IJ nat 13.36 nat 4
75  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 13.61 nat nat 2
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI nat 11.60 11.80 7
10  Marike Jansen, Parrega HS 12.10 11.43 nat 6
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F3) HS 11.68 13.36 12.99 3
77  Hanneke Westert, Sneek IJ nat nat nat  
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 13.20 nat 13.34 5
124  Pytrix Westra, Burgum(F1) BG 11.94 12.35 14.19 1
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
121  Anna-Jet Leyenaar, IJlst IJ nat 11.23 13.88 4
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.14 11.69 12.00 6
152  Marije Reitsma, IJlst(F2) IJ 12.16 nat 14.25 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F3) HS 14.02 11.94 11.79 3
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 13.60 14.69 14.73 1
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat nat nat  
40  Akke Dijkstra, Buitenpost BT 12.77 nat 13.64 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.54 meter - Dames: 15.34 meter - Junioren: 18.80 meter - Jongens: 17.36 meter - Meisjes: 14.42 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond