It Heidenskip Pollepleats Nationale Competitie - 24-08-2019 (251)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Eelco v/d Werff Commentator Johannes Haanstra Springersraad Matthieu van Vuuren
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
105  Lisse v/d Knaap IJ(F2) 14.73 14.00 12.51 14.69 13.45 2
198  Laura Maaijen PD 16.07 13.14 13.84 13.27 nat 4
095  Thalina van der Wind LS 15.46 afg. afg. afg. afg.  
077  Hanneke Westert IJ 17.63 12.02 12.21 nat 11.35 5
148  Tirza Boschma HS 15.32 11.18 11.82 nat nat 6
180  Suzanne Mulder VL 15.69 nat nat nat 11.71 7
120  Pytrix Westra BG(F3) 15.64 12.28 13.25 nat 14.43 3
075  Femke Rispens GR(F1) 16.19 14.97 16.19 nat nat 1
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
145  Sigrid Bokma HS(F2) 17.08 13.59 nat 15.36 nat 2
188  Joriene Baas PD 15.42 nat nat afg. afg.  
160  Demi Groothedde JV 16.30 11.67 12.02 13.35 12.99 5
026  FabiŽnne Overbeek PD 16.18 12.65 afg. afg. afg. 7
0  Anna-Jet Leyenaar IJ 16.28 nat 12.95 nat nat 6
044  Wendy Helmes PD 16.80 14.36 nat nat 14.51 4
021  Marrit v/d Wal HS(F1) 18.19 nat 14.42 16.46 16.14 1
035  Dymphie Baas PD(F3) 17.50 nat nat nat 14.65 3
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
045  Mark van der Horst VL 20.88 14.71 nat 15.79 15.63 6
116  Peter Faber GR(F1) 18.94 15.13 17.77 nat 17.15 1
100  Hidde van Dam LS 20.84 nat b.s. nat 16.49 4
123  Riemer Durk Krol IJ 18.70 afg. afg. afg. afg.  
128  Harmen Timmerarends LS 19.36 15.22 16.40 15.93 nat 5
126  Roy Velis PD 19.76 nat 15.14 nat 15.13 7
076  Rutger Haanstra HS(F2) 20.53 b.s. 16.63 17.62 13.87 2
148  Guus Hoogland LS(F3) 20.37 nat 17.43 nat 17.37 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
043  Chris Anker VL 20.48 afg. afg. afg. afg.  
079  Bas van Leeuwen LS(F3) 19.53 15.72 13.93 16.14 nat 3
0  Timon de Haay PD 18.60 15.82 15.80 nat 15.29 5
048  Wijnan van Ingen ZV 19.72 15.45 nat 15.94 nat 4
168  Daniel Cluistra PD(F2) 19.79 16.55 16.60 13.31 nat 2
017  Reinier Overbeek PD(F1) 21.38 13.37 17.93 b.s. b.s. 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 afstand 4 Pl.
026  Sytse Bokma HS 21.13 nat nat nat nat  
015  Rutger Piersma HS 20.28 18.49 18.21 17.83 17.08 8
091  Sander van Vliet PD 19.45 16.98 17.09 nat nat 13
155  Ricardo Faaij LS(F5) 20.20 nat nat 17.54 19.54 5
0  Bobby Zwaagman IJ 20.32 12.36 19.39 12.72 19.32 6
025  Freark Kramer HS 20.79 17.76 17.83 nat nat 11
007  Nard Brandsma HS(F3) 21.68 b.s. nat nat 20.08 3
019  Ysbrand Galama HS 21.53 nat nat nat 19.19 7
097  Wilco van Amerongen PD 21.28 b.s. b.s. nat nat  
122  Thomas van Midden VL(F1) 21.30 14.37 20.49 18.29 b.s. 1
098  Wouter van Midden VL 21.42 12.17 nat nat 18.31 9
020  Jan Teade Nauta IJ 20.73 17.17 nat nat b.s. 12
086  Rian Baas PD 21.95 17.88 nat b.s. 16.38 10
123  Erwin Timmerarends LS 21.49 13.00 nat b.s. b.s. 14
042  Jaco de Groot ZV(F2) 22.21 20.41 nat 14.18 19.56 2
143  Thewis Hobma IJ(F4) 21.41 19.57 19.53 14.70 nat 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.55 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 18.27 meter - Meisjes: 15.47 meter
Schansrecords: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.89 meter - Junioren: 20.40 meter - Jongens: 19.81 meter - Meisjes: 15.85 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond