Jaarsveld 2e klasse - 25-06-2019 (110)
Wedstrijdleiding Aart de With en Krista van Midden Commentator Herman en Johan Stigter Springersraad Harm van der Vlist Contactpersoon vereniging Teus Eikelenboom
Voorronde
Mixklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Lisanne Kroon(F1) 12.64 11.96 11.22 12.28 1
072  Hanna Stigter 12.39 11.05 nat 10.66 4
081  Moniek van Vliet(F3) 13.04 nat 11.39 11.30 3
064  Lieke Stolwijk(F2) 12.79 12.22 12.22 11.66 2
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Doriene de Vos-de Wit(F2) 14.86 11.17 11.87 11.73 1
0  Gwen van Dam 12.55 10.84 10.37 10.64 4
071  Marlinda Cluistra(F3) 13.50 9.38 10.73 11.65 2
113  Naomi Bergman 12.53 9.18 10.77 nat 5
087  Kathy Baars 13.13 nat 11.34 nat 3
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
085  Nicole Uitman(F1) 13.34 11.32 11.71 12.34 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
135  Matt Steenvoorden 12.76 11.60 11.79 12.43 3
119  Bram Kool 11.78 nat 10.46 10.66 9
109  Daan Rietveld 12.38 11.94 11.77 nat 6
104  Harvey van Dam 13.64 12.38 nat 10.76 4
127  Ratja Bleijenberg 13.66 12.10 11.66 12.87 1
038  Arien Kastelein 12.89 10.55 nat 10.80 8
023  Jorian Kastelein 12.71 11.23 nat nat 7
102  Rick van der Wind 13.05 nat 11.24 12.13 5
134  Ferran Houdijk 12.92 10.41 11.89 12.70 2
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
187  Ruben Bezuijen 13.64 10.69 nat nat 8
092  Wieger van der Vaart 12.46 afg. afg. afg.  
082  Jelle de Bruin 13.18 nat nat 12.90 3
185  Karsten Klarenbeek 13.94 12.56 12.69 13.15 2
149  Jonathan Timmerarends 13.09 11.77 nat nat 6
117  Willard Schep 13.08 10.34 11.03 10.08 7
167  Chris Lodder(F2) 14.69 12.27 12.44 14.69 1
029  Wessel Schenk 13.82 nat 12.49 11.76 4
019  Rino Anker 13.57 nat nat nat  
012  Harmen Bogaard 14.62 nat nat 12.08 5
Junioren A B-schans
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
083  Sander Voorn 13.31 12.20 12.37 13.03 2
173  Gerco van Oort 14.53 14.27 13.95 nat 1
070  Boaz Vreman 14.25 10.46 nat nat 3
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
133  Ruben van Eijk 16.63 13.63 nat 14.20 3
037  Lute van Dam 14.32 afg. afg. afg.  
152  Joost van Weelden 15.60 12.67 13.07 13.22 5
183  Rick Cazant 15.38 12.98 nat nat 6
146  Reymon Tukker(F1) 15.91 14.79 15.91 nat 1
059  Casper Bogaard 16.09 13.45 10.53 13.40 4
062  Remco de Ruijter(F3) 14.71 11.31 14.63 12.10 2
Junioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
047  Mathijs Versloot 16.41 nat 11.85 13.89 4
154  Lorenzo Boele 16.41 afg. afg. afg.  
030  Bram den Hartogh(F2) 16.05 14.96 nat 12.34 2
056  Stijn Overbeek(F3) 15.72 14.91 nat nat 3
169  Corné de Regt(F1) 17.39 15.74 nat 11.20 1
Senioren B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
136  Paul Nap 16.05 14.30 nat nat 2
139  Hidde Kiers 17.29 nat 12.84 nat 4
094  Christiaan de With 18.70 b.s nat 15.50 1
034  Hans van Eijk 17.09 13.45 nat nat 3
Senioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
156  Job den Hollander 18.52 12.29 14.01 nat 3
124  Jake van Dam 17.10 15.74 13.82 16.48 1
111  Niels van der Kroef 17.54 16.37 nat nat 2
080  Niels Levering 16.33 nat 13.96 nat 4
033  Harm van der Vlist 16.55 13.58 nat 13.60 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.39 meter - Dames: 14.98 meter - Junioren: 19.38 meter - Jongens: 16.90 meter - Meisjes: 13.82 meter
Schansrecords: Senioren: 21.57 meter - Dames: 16.56 meter - Junioren: 19.85 meter - Jongens: 19.21 meter - Meisjes: 16.05 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond