Linschoten 2e klasse - 16-07-2019 (138)
Wedstrijdleiding Andr´┐Ż Faaij en Ad Knijff Springersraad Erwin Timmerarends
Voorronde
Mixklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
051  Stijn Eijzenga 10.78 10.36 10.78 10.06 6
077  Danielle de Jong 10.91 afw. afw. afw.  
106  Elise Boer 11.24 10.36 11.24 10.58 4
140  Floortje Hijman(F3) 11.79 11.47 nat 10.75 3
121  Lisanne Cazant 11.91 10.39 11.04 10.38 5
072  Hanna Stigter(F1) 12.39 12.04 11.91 11.90 1
116  Roza Verburg(F2) 11.89 nat 11.57 11.08 2
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Doriene de Vos-de Wit(F1) 14.86 13.31 11.83 13.15 1
145  Annemarie van Schaik 13.86 11.27 11.59 nat 6
73  Gwen van Dam 12.55 10.65 nat 11.79 5
071  Marlinda Cluistra 13.50 10.06 11.86 11.87 4
087  Kathy Baars(F2) 13.13 10.04 13.13 nat 2
085  Nicole Uitman 13.34 nat 10.73 10.31 7
031  Brenda Baars(F3) 14.37 nat nat 12.44 3
Senioren B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
172  Geert van Ingen 16.55 13.64 14.37 nat 4
060  Gerwin van Vliet(F5) 18.65 afg. 14.05 15.08 2
159  Arie van der Knaap(F4) 16.02 13.68 15.21 nat 1
101  Peter Jan Verdoold 15.77 14.60 nat nat 3
139  Hidde Kiers 17.29 11.30 12.85 nat 6
136  Paul Nap 16.05 13.22 14.04 11.50 5
Senioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
052  Floris van Elzakker(F1) 18.64 nat 14.85 16.57 1
080  Niels Levering 16.33 14.90 nat 14.37 4
107  Bram van den Berg(F3) 16.96 15.34 13.62 14.71 3
132  Ronald van Bemmel(F2) 17.51 15.89 13.03 15.26 2
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Onno Verdouw 11.47 10.14 10.64 11.04 7
112  Wesley Kuyf 12.32 11.44 10.11 nat 5
179  Gijs Kool 12.42 10.26 10.49 9.68 8
021  Stan van der Bas 12.02 12.02 9.54 11.63 3
119  Bram Kool 11.78 11.00 11.29 nat 6
075  Adriaan Lokhorst 12.36 11.06 9.92 11.67 4
135  Matt Steenvoorden 12.76 11.42 11.85 12.76 1
109  Daan Rietveld 12.38 10.87 12.14 12.19 2
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
197  Bjorn Bremer 12.98 12.13 12.38 12.51 4
117  Willard Schep 13.08 afg. afg. afg.  
092  Wieger van der Vaart 12.46 11.04 11.26 12.41 6
102  Rick van der Wind 13.05 11.39 11.34 10.85 8
149  Jonathan Timmerarends 13.09 12.42 nat 12.50 5
104  Harvey van Dam 13.64 11.35 12.04 13.31 2
187  Ruben Bezuijen 13.64 13.64 13.09 nat 1
127  Ratja Bleijenberg 13.66 11.48 11.05 11.28 7
082  Jelle de Bruin 13.18 13.18 12.45 12.57 3
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
084  Twan Kastelein(F1) 17.12 nat 16.25 nat 1
022  Jorn Kamphof(F2) 15.39 14.36 14.92 nat 2
019  Rino Anker 13.57 nat 12.84 nat 9
185  Karsten Klarenbeek 13.94 12.27 12.46 12.08 10
029  Wessel Schenk 13.82 11.06 13.24 13.82 6
012  Harmen Bogaard 14.62 13.06 14.62 12.15 4
152  Joost van Weelden 15.60 13.59 nat nat 7
146  Reymon Tukker 15.91 nat 13.08 nat 8
133  Ruben van Eijk(F3) 16.63 14.76 14.20 nat 3
183  Rick Cazant 15.38 12.10 14.45 b.s 5
Junioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Lorenzo Boele 16.41 13.70 13.95 12.89 5
138  Scott Ottingh(F2) 15.57 13.55 nat 15.57 2
178  Aron Verburg(F3) 15.97 15.02 nat 14.83 3
173  Gerco van Oort 14.53 nat 13.82 nat 6
070  Boaz Vreman 14.25 nat 12.48 12.85 8
030  Bram den Hartogh 16.05 14.09 13.10 14.08 4
056  Stijn Overbeek 15.72 nat 13.64 nat 7
169  Corné de Regt(F1) 17.39 14.90 15.80 15.58 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.79 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.38 meter - Jongens: 17.23 meter - Meisjes: 13.02 meter
Schansrecords: Senioren: 21.93 meter - Dames: 17.14 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.60 meter - Meisjes: 16.30 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond