Polsbroekerdam Klever Montage Bokaal - 07-08-2019 (156)
Wedstrijdleiding Aart de With en Henry Helmes Commentator Herman Stigter, Eelco Tigchelaar Springersraad Matthieu van Vuuren
Finale
Meisjes
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
184  Rianne de Regt 13.70 13.42nat nat 3
181  Suzanne Mulder 14.81 13.4613.09 nat 2
198  Laura Maaijen 14.29 13.5311.67 13.47 1
Dames
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
160  Demi Groothedde 16.30 15.2413.47 9.74 3
044  Wendy Helmes 16.80 15.2414.03 13.52 2
035  Dymphie Baas 17.50 15.4213.57 nat 1
Jongens
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
045  Mark van der Horst 18.03 15.92nat b.s 3
126  Roy Velis 18.50 17.33nat nat 2
100  Hidde van Dam 17.80 17.5716.21 15.93 1
Junioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
110  Timon de Haay 18.60 18.12nat 13.44 3
166  Lucas van Eijk 19.66 18.7317.68 18.83 2
017  Reinier Overbeek 21.38 20.1417.10 15.32 1
Senioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
123  Erwin Timmerarends 21.33 18.60nat nat 6
086  Rian Baas 21.38 18.9519.39 nat 5
122  Thomas van Midden 21.15 18.9718.34 19.70 2
042  Jaco de Groot 22.21 19.1220.06 19.98 1
097  Wilco van Amerongen 21.28 19.5518.24 nat 4
016  Maik Backx 20.38 19.6616.72 15.47 3
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Lisanne Kroon 12.64 nat 10.84 11.56 6
125  Eline Kastelein 13.76 11.04 nat 12.73 4
081  Moniek van Vliet 13.04 11.20 10.84 10.47 8
064  Lieke Stolwijk 12.79 11.10 11.27 11.54 7
184  Rianne de Regt(F3) 13.70 12.15 13.31 13.42 3
105  Thalina van der Wind 14.54 12.53 12.42 11.61 5
181  Suzanne Mulder(F2) 14.81 13.18 13.46 nat 2
198  Laura Maaijen(F1) 14.29 12.64 12.42 13.53 1
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
054  Lizanne Schilt 14.88 11.56 13.50 12.80 5
020  Carina den Hartogh 15.95 12.83 13.50 12.76 4
118  Julia van Eijk 14.57 9.65 12.97 nat 6
188  Joriene Baas 15.09 afg. afg. afg.  
160  Demi Groothedde(F3) 16.30 9.59 15.24 13.01 3
044  Wendy Helmes(F2) 16.80 13.97 15.24 nat 2
035  Dymphie Baas(F1) 17.50 13.97 14.85 15.42 1
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
059  Casper Bogaard 16.09 14.08 14.81 14.87 6
036  Ties Meijer 16.88 nat 15.53 nat 5
100  Hidde van Dam(F1) 17.80 nat 17.57 b.s 1
045  Mark van der Horst(F3) 18.03 15.92 15.43 15.77 3
058  Harmen Timmerarends 17.77 13.53 14.55 15.84 4
126  Roy Velis(F2) 18.50 13.83 15.50 17.33 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
163  Matthieu van Vuuren 18.31 15.36 15.75 nat 7
110  Timon de Haay(F3) 18.60 15.96 18.12 nat 3
079  Bas van Leeuwen 18.25 15.99 nat 15.74 6
065  Chris Anker 19.32 16.59 nat nat 5
168  Daniel Cluistra 19.74 17.01 16.52 16.59 4
166  Lucas van Eijk(F2) 19.66 16.70 17.64 18.73 2
017  Reinier Overbeek(F1) 21.38 17.10 20.14 18.01 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
099  Teus Korevaar 17.85 12.25 15.91 nat 13
069  Bastiaan de Bruijn 19.24 15.98 13.79 13.83 12
063  Jan-Willem de Groot 19.29 15.04 16.99 17.08 11
016  Maik Backx(F1) 20.38 b.s nat 19.66 1
115  Richard van Bemmel 19.65 15.52 15.79 17.72 8
155  Ricardo Faaij 20.20 17.63 14.20 15.16 9
049  Sander van Vliet 19.32 nat 17.41 17.14 10
098  Wouter van Midden 20.84 17.55 17.93 12.79 7
123  Erwin Timmerarends(F6) 21.33 18.45 nat 18.60 6
086  Rian Baas (F5) 21.38 nat nat 18.95 5
122  Thomas van Midden(F4) 21.15 18.97 15.07 nat 4
097  Wilco van Amerongen(F2) 21.28 14.66 19.55 18.93 2
042  Jaco de Groot(F3) 22.21 19.09 b.s 19.12 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.57 meter - Dames: 16.68 meter - Junioren: 18.41 meter - Jongens: 17.48 meter - Meisjes: 14.04 meter
Schansrecords: Senioren: 21.57 meter - Dames: 17.22 meter - Junioren: 20.65 meter - Jongens: 19.02 meter - Meisjes: 15.53 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond