Burgum 1e klasse - Eelke Scherjon Memorial - 12-06-2019 (55)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Martin v/d Ploeg Commentator Koos Wieling
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 12.08 13.37 nat 4
0  Henrieke Wijnstra, Tzum WI 10.91 11.90 12.09 7
75  Femke Rispens, Niehove(F3) GR 13.16 13.75 13.54 3
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS nat 11.74 12.51 6
10  Marike Jansen, Parrega HS nat nat 12.09 8
124  Pytrix Westra, Burgum(F2) BG 10.73 13.04 13.91 2
148  Tirza Boschma, Sneek(F1) IJ 14.23 nat 12.65 1
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 12.22 11.45 12.90 5
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst IJ nat 11.18 nat 5
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 13.25 nat 13.80 2
86  Boukje de Boer, It Heidenskip(F3) HS 13.51 12.66 13.46 3
24  Gerbrich Steensma, Warfstermolen BT nat nat nat  
40  Akke Dijkstra, Buitenpost(F1) BT b.s. nat 14.12 1
146  Liselotte Veenstra, Suwâld BG 12.06 nat 11.71 4
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ nat 15.14 17.63 2
37  Jelle Douwe de Vries, It Heidenskip HS 13.76 nat nat 7
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS b.s. 17.20 nat 3
29  Bauke de Jong, Parrega(F4) HS nat 18.86 16.27 1
117  Thijs Faassen, Leeuwarden WI 14.90 b.s. 16.04 5
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.80 14.81 15.97 6
2  Alwin Fonk, Burgum BG 16.58 14.39 14.49 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 17.09 15.50 nat 6
143  Thewis Hobma, Harlingen(F2) IJ 15.15 19.65 18.68 2
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 14.23 nat 17.83 5
20  Jan Teade Nauta, IJlst(F3) IJ 19.04 nat b.s. 3
38  Bobby Zwaagman, IJlst IJ 14.48 nat nat 7
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F5) HS 17.55 nat 18.58 4
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS b.s. 15.11 20.16 1
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F1) IJ 13.17 17.16 16.51 1
80  Stefan Douma, Oppenhuizen IJ 12.83 nat 16.17 4
133  Jelte Folkertsma, Hemelum HS 12.82 13.83 13.66 7
162  Wytse Steensma, Joure(F3) IJ b.s. 15.76 16.21 3
71  Bouwe Westert, Sneek IJ 14.58 nat 15.77 5
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS nat 14.68 16.73 2
58  Peter Faber, Oldehove GR 15.52 nat nat 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
67  Jesper Demmer, Workum(F2) HS 16.42 18.01 nat 2
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 15.45 14.83 bles. 5
54  Hindrik Westra, Burgum BG 14.89 nat 15.35 6
98  Wietse Nauta, IJlst(F1) IJ 16.90 17.81 18.34 1
0  Renzo Zwaagman, IJlst IJ nat 14.84 nat 8
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ nat nat 15.21 7
112  Minne Smit, Winsum(F3) WI b.s. b.s. 16.18 3
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.39 15.60 15.85 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 16.80 meter - Dames: 16.00 meter - Junioren: 16.46 meter - Jongens: 15.06 meter - Meisjes: 12.12 meter
Schansrecords: Senioren: 21.54 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.64 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.58 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond