Linschoten van der Vaart Installatiebedrijf Bokaal - 18-07-2020 (158)
Commentator Eelco Tigchelaar Wedstrijdleiding Andre Faaij Contactpersoon van de springersraad Matthieu van Vuuren Commentator 1 Eelco Tigchelaar
Finale
Meisjes
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
064  Lieke Stolwijk 14.12 11.6810.65 nat 3
198  Laura Maaijen 16.07 13.1313.77 nat 2
180  Suzanne Mulder 14.95 14.03nat nat 1
Dames
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
118  Julia van Eijk 15.03 13.50b.s. 13.17 3
160  Demi Groothedde 16.30 13.7612.13 10.78 2
044  Wendy Helmes 16.80 14.14nat nat 1
Senioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
155  Ricardo Faaij 20.20 17.6515.19 nat 7
016  Maik Backx 20.38 17.74nat nat 6
049  Sander van Vliet 19.32 18.29bles. bles. 5
098  Wouter van Midden 20.84 18.37nat nat 4
042  Jaco de Groot 22.21 18.5020.08 nat 1
097  Wilco van Amerongen 21.28 19.4118.72 18.78 3
122  Thomas van Midden 21.15 19.61nat nat 2
Jongens
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
128  Harmen Timmerarends 18.22 16.6517.55 16.56 3
126  Roy Velis 19.76 17.5418.07 nat 1
045  Mark van der Horst 19.79 17.6617.94 b.s. 2
Junioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
148  Guus Hoogland 18.67 18.22nat nat 3
017  Reinier Overbeek 21.38 19.58nat 19.26 2
166  Lucas van Eijk 20.11 19.8817.72 18.54 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
125  Eline Kastelein 13.76 10.88 11.00 10.32 5
120  Lisanne Kroon 12.64 nat 11.53 nat 4
064  Lieke Stolwijk(F3) 14.12 11.09 11.68 nat 3
198  Laura Maaijen(F2) 16.07 10.43 12.63 13.13 2
081  Moniek van Vliet 13.87 nat nat nat  
180  Suzanne Mulder(F1) 14.95 14.03 nat nat 1
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Doriene de Vos-de Wit 14.88 nat 12.86 13.04 5
184  Rianne de Regt 13.70 nat 11.95 12.45 8
188  Joriene Baas 15.16 12.21 10.67 13.35 4
020  Carina den Hartogh 15.95 12.69 bles. bles. 7
026  Fabiënne Overbeek 16.18 11.59 13.04 nat 6
160  Demi Groothedde(F2) 16.30 13.76 nat 13.13 2
044  Wendy Helmes(F1) 16.80 nat 13.10 14.14 1
118  Julia van Eijk(F3) 15.03 13.50 13.32 nat 3
Senioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
115  Richard van Bemmel 19.65 16.53 nat 16.54 9
063  Jan-Willem de Groot 19.29 15.85 15.96 16.34 10
163  Matthieu van Vuuren 18.31 16.66 nat nat 8
098  Wouter van Midden(F4) 20.84 17.15 18.37 nat 4
046  Jos van der Vlist 18.90 15.30 nat nat 11
049  Sander van Vliet(F5) 19.32 15.84 17.29 18.29 5
016  Maik Backx(F6) 20.38 16.94 17.74 17.69 6
168  Daniel Cluistra 19.74 14.70 nat nat 12
122  Thomas van Midden(F1) 21.15 nat 19.61 17.00 1
086  Rian Baas 21.78 bles. bles. bles.  
155  Ricardo Faaij(F7) 20.20 nat 17.65 nat 7
042  Jaco de Groot(F3) 22.21 17.73 17.07 18.50 3
097  Wilco van Amerongen(F2) 21.28 19.41 nat b.s. 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
146  Reymon Tukker 15.91 14.92 15.36 13.57 6
183  Rick Cazant 16.07 13.99 14.54 nat 7
045  Mark van der Horst(F1) 19.79 16.81 17.66 nat 1
100  Hidde van Dam 18.66 15.85 16.42 b.s. 4
126  Roy Velis(F2) 19.76 17.38 17.54 17.22 2
055  Roef Eijzenga 17.46 15.91 nat 15.81 5
128  Harmen Timmerarends(F3) 18.22 nat nat 16.65 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
169  Corné de Regt 17.56 nat nat nat  
148  Guus Hoogland(F3) 18.67 18.22 17.91 nat 3
110  Timon de Haay 18.60 nat b.s. 15.53 4
166  Lucas van Eijk(F1) 20.11 19.88 nat nat 1
017  Reinier Overbeek(F2) 21.38 19.58 nat nat 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.40 meter - Dames: 14.29 meter - Junioren: 19.48 meter - Jongens: 18.05 meter - Meisjes: 14.04 meter
Schansrecords: Senioren: 21.93 meter - Dames: 17.14 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.60 meter - Meisjes: 16.30 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond