Polsbroekerdam 2e klasse - 01-08-2020 (84)
Contactpersoon van de springersraad Niels Levering Covid-19 Coördinator Liesbeth de Groot - de With Wedstrijdleider 1 André Faaij
Voorronde
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Onno Verdouw 11.54 11.17 10.47 11.21 6
053  Jayden van Maurik 11.19 afg. afg. afg.  
075  Joost Fokker 12.45 11.15 11.03 12.45 2
176  Gijs Kool 12.42 10.95 11.03 12.03 4
177  Leroy van Maurik 11.94 afg. afg. afg.  
187  Erik den Boer 12.12 11.43 11.23 nat 5
119  Bram Kool 12.68 12.21 12.68 10.39 1
038  Arien Kastelein 12.89 11.69 12.29 12.24 3
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
076  Mendy Kool 10.92 nat 10.37 nat 7
140  Floortje Hijman 11.79 11.67 11.41 10.92 6
106  Elise Boer 11.24 afg. afg. afg.  
125  Eline Kastelein(F3) 13.76 9.70 10.75 12.11 3
072  Hanna Stigter 12.39 10.84 11.64 11.85 5
120  Lisanne Kroon 12.64 11.38 12.02 10.95 4
121  Lisanne Cazant(F2) 12.32 nat 11.64 12.22 2
116  Roza Verburg(F1) 12.84 12.26 12.84 nat 1
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
131  Kristel Uitman(F2) 12.14 11.37 11.13 nat 2
087  Kathy Baars(F3) 13.13 10.25 nat 10.35 3
103  Iris Mulder 14.24 afg. afg. afg.  
085  Nicole Uitman(F1) 13.34 13.09 11.65 nat 1
Junioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
173  Gerco van Oort 14.53 afg. afg. afg.  
070  Boaz Vreman(F2) 14.65 14.52 13.98 nat 2
022  Jorn Kamphof(F1) 15.39 nat 15.18 14.63 1
Senioren A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
088  Arno Baas(F1) 18.91 16.52 nat 15.80 1
067  Rick Boer 15.32 12.51 12.25 nat 9
027  Wander Postma 15.44 afg. afg. afg.  
034  Hans van Eijk 17.09 11.65 nat 12.76 8
132  Ronald van Bemmel(F2) 17.51 12.81 15.53 nat 2
111  Niels van der Kroef 17.54 13.33 nat nat 7
080  Niels Levering(F6) 16.33 13.09 13.74 nat 6
107  Bram van den Berg(F4) 16.96 14.85 15.02 14.41 4
094  Christiaan de With(F3) 18.70 15.52 nat nat 3
099  Teus Korevaar(F5) 17.85 14.80 nat nat 5
024  Gerben van Schaik 16.77 nat nat nat  
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
023  Jorian Kastelein 12.71 10.52 nat 10.80 5
104  Harvey van Dam 13.64 afw. afw. afw.  
062  Ferran Houdijk 13.59 11.46 12.45 12.10 3
037  Lute van Dam 14.32 11.61 nat 10.21 4
112  Wesley Kuyf 13.26 12.65 11.16 nat 2
195  Jonathan Timmerarends(F2) 14.04 13.65 13.59 13.44 1
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
019  Rino Anker 13.59 12.33 nat 13.43 4
050  Ruben van Eijk(F1) 16.63 nat 14.01 nat 1
133  Rick van der Wind 13.86 13.34 nat nat 6
197  Chris Lodder(F3) 14.69 nat nat 13.65 2
127  Ratja Bleijenberg 14.71 10.35 12.81 nat 7
012  Harmen Bogaard 14.62 12.12 13.36 12.55 5
061  Ruben Bezuijen 15.08 11.16 12.40 13.45 3
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.57 meter - Dames: 17.22 meter - Junioren: 20.65 meter - Jongens: 19.02 meter - Meisjes: 15.53 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond