Burgum 1e klasse - 18-07-2020 (77)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Wiebrand v/d Meer Commentator Janco Bouma
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.1013.58 nat 3
156  Fenna Jongsma, Joure IJ 13.20nat nat 4
77  Hanneke Westert, Sneek IJ 13.82nat 14.03 2
105  Lisse v/d Knaap, IJlst IJ 14.47bles. bles. 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 14.39nat 10.74 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.9413.98 nat 2
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.3916.70 15.18 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 18.80nat 16.54 5
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 18.85b.s. nat 4
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.90b.s. nat 3
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 20.01b.s. 18.35 2
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 20.25b.s. 19.22 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.76nat nat 3
162  Wytse Steensma, Joure IJ 16.2116.62 nat 1
111  Germ Terpstra, Tzum WI 16.2914.82 nat 2
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
58  Peter Faber, Oldehove GR 17.34nat nat 3
112  Minne Smit, Winsum WI 18.31b.s. 17.57 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 19.28nat 16.98 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 11.56 12.73 nat 6
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F4) HS nat 13.10 nat 4
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F1) IJ 14.47 bles. bles. 1
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 11.58 12.31 11.89 8
77  Hanneke Westert, Sneek(F2) IJ 13.82 nat nat 2
70  Berber de Vries, Mantgum WI 11.19 12.90 nat 5
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.20 12.62 nat 7
156  Fenna Jongsma, Joure(F3) IJ 11.70 13.20 10.76 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek(F3) IJ 13.15 12.88 14.39 3
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.39 12.98 13.12 6
3  Douwina de Jong, Parrega HS 11.99 11.76 nat 7
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 12.07 15.39 nat 1
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 13.13 13.20 13.22 4
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 14.94 nat nat 2
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 11.91 nat 13.16 5
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 13.47 nat 13.61 6
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.98 nat nat 5
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI afg. afg. afg.  
29  Bauke de Jong, Parrega HS 18.46 nat 16.02 1
67  Jesper Demmer, Workum HS 14.08 16.15 16.25 4
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 16.61 nat nat 3
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 17.90 17.85 b.s. 2
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 14.08 18.20 bles. 7
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 17.24 17.70 16.24 8
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F1) HS 19.31 20.25 20.00 1
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 15.17 18.29 17.38 6
27  Feike Stellingwerf, Koudum(F5) HS nat 18.80 nat 5
19  Ysbrand Galama, Warkum(F2) HS b.s. 20.01 nat 2
25  Freark Kramer, It Heidenskip(F4) HS 18.85 18.10 nat 4
7  Nard Brandsma, Warkum(F3) HS nat 19.12 19.90 3
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 12.48 14.14 13.63 5
162  Wytse Steensma, Joure(F2) IJ 16.21 16.14 15.58 2
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.63 nat 14.07 6
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ nat 14.99 nat 4
147  Douwe Abma, Hommerts(F3) IJ 15.22 15.76 nat 3
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI nat 14.16 16.29 1
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat 11.84 12.59 7
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
65  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 15.32 nat 16.24 5
112  Minne Smit, Winsum(F2) WI 17.12 17.40 18.31 2
58  Peter Faber, Oldehove(F3) GR 15.68 17.34 16.74 3
71  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 14.98 nat 7
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 16.20 19.28 nat 1
106  Thys Jan Bootsma, Nijland IJ 13.05 15.19 14.67 6
98  Wietse Nauta, IJlst IJ 15.95 nat 16.78 4
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.94 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.10 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond