Winsum 1e klasse - 29-07-2020 (73)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Hendrik Schukken Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
77  Hanneke Westert, Sneek IJ 13.6711.97 nat 3
124  Pytrix Westra, Burgum BG 13.7312.96 12.20 2
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.4511.77 nat 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 14.0513.16 nat 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.31nat 13.85 2
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.9016.45 nat 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
111  Germ Terpstra, Tzum WI 14.7114.09 14.75 3
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 14.74nat nat 4
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.84nat nat 2
162  Wytse Steensma, Joure IJ 16.65afg. afg. 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
58  Peter Faber, Oldehove GR 16.33nat 16.38 3
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 16.6017.25 16.87 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 18.3016.96 16.10 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 18.52nat nat 5
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 18.55nat nat 4
2  Alwin Fonk, Burgum BG 18.6414.29 17.06 3
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.5119.33 nat 2
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 21.5316.99 nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 10.69 11.81 12.01 4
77  Hanneke Westert, Sneek(F3) IJ 10.55 13.67 nat 3
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 12.41 14.45 13.14 1
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI nat nat 10.32 6
70  Berber de Vries, Mantgum WI 10.19 11.88 9.97 5
124  Pytrix Westra, Burgum(F2) BG 12.79 13.73 12.51 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
148  Tirza Boschma, Sneek IJ 11.93 12.17 nat 6
12  Anneke Broersma, Lemelerveld(F3) BG 12.89 14.05 12.49 3
3  Douwina de Jong, Parrega HS 11.84 nat 10.49 7
86  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 12.37 12.74 13.26 5
75  Femke Rispens, Niehove GR 13.46 12.94 11.98 4
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F1) HS 13.53 15.90 15.11 1
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F2) HS 13.97 14.31 nat 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.61 12.15 11.70 8
32  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 12.83 13.37 b.s. 5
165  Jelmer de Jong, Tzum(F3) WI 12.76 13.81 14.74 3
111  Germ Terpstra, Tzum(F4) WI 13.05 13.55 14.71 4
162  Wytse Steensma, Joure(F1) IJ 16.65 nat afg. 1
147  Douwe Abma, Hommerts(F2) IJ 15.47 15.32 15.84 2
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 12.62 12.71 12.37 7
85  Jitse Postma, Winsum WI 13.25 12.59 12.62 6
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 13.55 18.11 18.30 1
112  Minne Smit, Winsum WI 13.40 11.61 16.28 4
98  Wietse Nauta, IJlst IJ nat nat nat  
58  Peter Faber, Oldehove(F3) GR 14.32 15.11 16.33 3
71  Bouwe Westert, Sneek IJ 13.80 13.49 15.35 5
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F2) IJ 15.23 16.60 15.25 2
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 15.51 16.57 nat 3
29  Bauke de Jong, Parrega HS b.s. nat b.s.  
69  Jos Bethlehem, IJlst IJ 12.98 15.78 16.05 5
67  Jesper Demmer, Workum HS 17.40 15.84 16.78 2
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG nat nat 15.02 6
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 13.82 16.20 16.42 4
2  Alwin Fonk, Burgum(F3) BG b.s. 18.64 nat 1
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 21.53 19.57 21.00 1
143  Thewis Hobma, Harlingen(F4) IJ 18.55 18.31 nat 3
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 16.64 nat 18.34 6
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 18.42 nat nat 5
15  Rutger Piersma, It Heidenskip(F5) HS nat 18.52 18.19 4
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 16.84 15.47 nat 7
7  Nard Brandsma, Warkum(F2) HS 19.51 nat nat 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.14 meter - Dames: 14.40 meter - Junioren: 16.20 meter - Jongens: 17.18 meter - Meisjes: 12.38 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.24 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond