Buitenpost 1e klasse - 31-07-2020
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Mare Dijkstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 13.07nat 12.67 3
120  Pytrix Westra, Burgum BG 13.8714.33 nat 2
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 14.6211.59 nat 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.09nat 13.64 3
075  Femke Rispens, Niehove GR 14.5513.65 14.73 2
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.2115.82 nat 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
096  Germ Terpstra, Tzum WI 14.6815.73 nat 2
080  Douwe Abma, Hommerts IJ 15.47nat nat 3
0  Wytse Steensma, Joure IJ 16.23nat 15.28 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 16.90b.s. nat 3
057  Bouwe Westert, Sneek IJ 17.27nat nat 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 17.37nat b.s. 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.2017.15 15.19 5
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 16.78afg. afg. 6
029  Bauke de Jong, Parrega HS 17.1718.17 nat 3
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 17.69nat nat 4
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 19.12b.s. nat 2
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 19.9518.66 b.s. 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
120  Pytrix Westra, Burgum (F 2) BG 11.91 13.36 13.87 2
0  Fenna Jongsma, Joure IJ nat nat nat  
070  Berber de Vries, Mantgum WI 11.38 nat 12.18 6
077  Hanneke Westert, Sneek (F 3) IJ 12.49 nat 13.07 3
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 11.57 12.28 11.81 5
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ nat 13.01 nat 4
001  Inger Haanstra, It Heidenskip (F 1) HS 13.62 11.85 14.62 1
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
003  Douwina de Jong, Parrega HS nat 10.97 nat 7
086  Boukje de Boer, It Heidenskip HS 11.34 11.41 11.92 5
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 11.41 12.79 nat 4
148  Tirza Boschma , Sneek IJ nat 11.86 10.92 6
075  Femke Rispens, Niehove (F 2) GR 14.55 11.55 14.26 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen (F 3) HS 13.57 14.09 nat 3
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip (F 1) HS 14.93 15.21 13.27 1
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT 11.94 11.85 12.54 8
0  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.08 14.12 nat 5
009  Michiel Zijlstra, Oosthem IJ 13.27 nat 12.93 6
080  Douwe Abma, Hommerts (F 2) IJ nat 15.47 nat 2
0  Aise Jongsma, Joure IJ 12.47 14.36 12.95 4
0  Wytse Steensma, Joure (F 1) IJ 16.23 nat 15.48 1
085  Jitse Postma, Winsum WI 12.09 12.79 12.42 7
096  Germ Terpstra, Tzum (F 3) WI 12.12 14.68 12.78 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
112  Minne Smit, Winsum (F 3) WI 16.31 nat 16.90 3
116  Peter Faber, Oldehove GR 13.98 15.96 15.15 5
057  Bouwe Westert, Sneek (F 2) IJ 14.39 14.69 17.27 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip (F 1) HS 15.39 17.37 17.24 1
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 14.67 14.97 16.72 4
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
069  Jos Bethlehem, IJlst IJ 14.41 nat nat 5
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 15.12 b.s. b.s. 4
029  Bauke de Jong, Parrega (F 4) HS nat 17.17 15.17 1
088  Daan de Vries, Hurdegaryp (F 6) BG 16.20 14.78 15.49 3
110  Folkert Veldstra, Akkrum (F 5) IJ nat 15.66 16.78 2
118  Niek Faassen, Leeuwarden WI 13.83 nat nat 6
002  Alwin Fonk, Burgum BG afg. afg. afg.  
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
025  Freark Kramer, It Heidenskip (F 2) HS nat 19.12 nat 2
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip (F 1) HS 18.97 19.95 19.90 1
026  Sytse Bokma, Hindeloopen (F 3) HS b.s. 17.69 nat 3
007  Nard Brandsma, Warkum HS nat nat 15.80 4
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ afg. afg. afg.  
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 12.52 14.67 nat 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond