Grijpskerk 1e klasse - 05-08-2020 (93)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Hendrik Schukken Commentator Janco Bouma
Finale
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 18.83nat nat 5
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 19.59nat 18.60 4
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.75nat 19.21 3
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 19.8814.94 17.85 2
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 21.1017.03 nat 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
162  Wytse Steensma, Joure IJ 15.6513.92 nat 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.3817.38 nat 1
111  Germ Terpstra, Tzum WI 16.7013.26 14.78 2
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 16.3715.88 17.27 3
112  Minne Smit, Winsum WI 17.60nat 18.20 2
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 18.6512.53 16.39 1
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.1313.50 11.83 2
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.17nat nat 3
124  Pytrix Westra, Burgum BG 13.7013.62 14.56 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 14.2614.61 13.29 1
90  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 14.51nat nat 3
75  Femke Rispens, Niehove GR 14.5310.61 nat 2
Voorronde
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
29  Bauke de Jong, Parrega HS 17.46 nat 16.74 4
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 14.56 15.03 16.53 7
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 16.86 14.76 17.38 5
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 14.64 15.24 15.66 8
101  Jarno Hoekstra, IJlst(F5) IJ 16.83 18.83 nat 1
16  Oane Galama, Hilaard HS 18.00 nat nat 2
67  Jesper Demmer, Workum HS 16.56 nat 16.32 6
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS b.s. 17.78 nat 3
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 14.12 17.57 13.96 7
26  Sytse Bokma, Hindeloopen(F2) HS 19.05 19.88 19.41 2
20  Jan Teade Nauta, IJlst(F4) IJ 17.99 19.59 16.15 4
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 19.01 21.10 14.04 1
34  Age Hulder, Burgum BG nat 14.47 nat 8
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 14.63 18.16 nat 6
7  Nard Brandsma, Warkum(F3) HS 19.39 19.75 nat 3
0  Bart Helmholt, Noardburgum BG 17.17 18.55 nat 5
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
92  Arend Veenstra, Surhuizum BT 12.09 14.73 nat 4
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 13.41 14.08 14.51 5
165  Jelmer de Jong, Tzum WI nat 13.62 13.36 6
111  Germ Terpstra, Tzum(F1) WI 16.70 nat nat 1
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F2) WI 16.38 14.41 nat 2
162  Wytse Steensma, Joure(F3) IJ 15.65 14.51 15.39 3
147  Douwe Abma, Hommerts IJ b.s. nat b.s.  
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
71  Bouwe Westert, Sneek IJ 16.07 nat 15.45 5
98  Wietse Nauta, IJlst IJ nat nat 14.94 7
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS nat 18.65 15.04 1
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ nat 12.70 nat 8
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F3) IJ nat 16.37 b.s. 3
58  Peter Faber, Oldehove GR 16.14 16.14 nat 4
112  Minne Smit, Winsum(F2) WI nat 17.60 nat 2
54  Hindrik Westra, Burgum BG 15.96 12.24 nat 6
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F3) WI 13.13 11.19 13.12 3
70  Berber de Vries, Mantgum WI 11.85 nat nat 7
77  Hanneke Westert, Sneek IJ 10.20 nat 12.64 4
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 12.27 nat nat 5
56  Iris Wijbenga, Heeg IJ 11.66 10.67 11.81 8
18  Grytsje Veltman, Sumar BG 11.06 12.22 11.30 6
124  Pytrix Westra, Burgum(F1) BG 13.70 nat 12.92 1
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 13.17 13.16 nat 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst(F3) IJ nat nat 14.26 3
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG nat nat 11.25 7
90  Tessa Kramer, It Heidenskip(F2) HS 14.51 12.25 13.48 2
75  Femke Rispens, Niehove(F1) GR 13.08 14.53 nat 1
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS nat nat nat  
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.16 13.51 11.90 4
36  Maureen Poiesz, Sneek HS nat 11.26 14.11 5
96  Anje Bergsma, Drachten WI nat nat 12.06 6
Schans seizoensprestaties : Senioren: 16.86 meter - Dames: 13.61 meter - Junioren: 15.16 meter - Jongens: 13.67 meter - Meisjes: 12.11 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond