Winsum 1e klasse - 08-08-2020 (87)
Wedstrijdleiding Jan Jonker en Hendrik Schukken Commentator Johannes Haanstra
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 13.0310.81 nat 3
77  Hanneke Westert, Sneek IJ 13.07nat 12.49 2
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.8812.76 11.01 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 13.8213.49 13.23 3
75  Femke Rispens, Niehove GR 15.0314.17 13.53 2
36  Maureen Poiesz, Sneek HS 15.7114.92 15.54 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
92  Arend Veenstra, Surhuizum BT 15.9115.56 b.s. 3
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 18.1617.44 nat 2
162  Wytse Steensma, Joure IJ 18.4216.64 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 16.5117.38 14.21 2
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 17.18nat b.s. 3
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 18.4417.79 15.84 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
34  Age Hulder, Burgum BG 18.74nat 18.97 4
29  Bauke de Jong, Parrega HS 18.8618.12 nat 5
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 19.55nat 14.45 3
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.7121.07 20.04 1
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 20.8919.63 nat 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
70  Berber de Vries, Mantgum WI 11.79 12.16 nat 7
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 13.01 13.51 13.88 1
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 11.58 10.80 nat 8
56  Iris Wijbenga, Heeg IJ 11.65 12.03 12.55 6
18  Grytsje Veltman, Sumar BG 12.53 12.40 12.72 5
77  Hanneke Westert, Sneek(F2) IJ 13.07 nat 11.37 2
124  Pytrix Westra, Burgum BG 12.90 10.36 12.77 4
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie(F3) WI 11.25 11.92 13.03 3
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
36  Maureen Poiesz, Sneek(F1) HS 13.38 15.71 15.58 1
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 11.69 nat nat 7
96  Anje Bergsma, Drachten WI 11.99 13.33 nat 6
152  Marije Reitsma, IJlst(F3) IJ 11.66 13.64 13.82 3
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 13.67 12.43 nat 4
75  Femke Rispens, Niehove(F2) GR 12.03 13.52 15.03 2
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS nat 13.58 nat 5
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.88 12.67 nat 7
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 12.37 14.27 nat 5
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F2) WI 17.18 nat 18.16 2
162  Wytse Steensma, Joure(F1) IJ 15.21 nat 18.42 1
111  Germ Terpstra, Tzum WI 14.74 nat nat 4
157  Chris Geerdink, Burgum BG 13.22 nat nat 6
92  Arend Veenstra, Surhuizum(F3) BT 14.63 15.91 b.s. 3
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F2) IJ 17.18 16.19 16.20 2
71  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 14.91 nat 4
112  Minne Smit, Winsum(F3) WI 14.84 14.32 16.51 3
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.78 14.24 nat 5
54  Hindrik Westra, Burgum BG afg. afg. afg.  
98  Wietse Nauta, IJlst IJ afg. afg. afg.  
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F1) HS 18.44 17.50 17.42 1
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.26 17.54 nat 5
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS 18.00 17.70 nat 3
29  Bauke de Jong, Parrega(F4) HS nat 18.86 b.s. 2
16  Oane Galama, Hilaard HS 17.25 17.43 17.77 4
27  Feike Stellingwerf, Koudum(F3) HS 19.55 13.54 nat 1
67  Jesper Demmer, Workum HS 16.62 16.67 nat 7
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ nat nat 16.77 6
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 16.66 nat nat 8
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
34  Age Hulder, Burgum(F5) BG nat nat 18.74 3
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 17.44 _____nat 6
7  Nard Brandsma, Warkum(F2) HS nat 19.71 nat 2
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 13.51 17.86 nat 5
0  Bart Helmholt, Noardburgum BG 18.26 nat nat 4
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 13.35 nat nat 7
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 18.36 20.89 18.72 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.53 meter - Dames: 16.45 meter - Junioren: 18.30 meter - Jongens: 17.18 meter - Meisjes: 14.45 meter
Schansrecords: Senioren: 21.68 meter - Dames: 16.63 meter - Junioren: 19.91 meter - Jongens: 18.24 meter - Meisjes: 15.81 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond