Grijpskerk 1e klasse - 15-08-2020 (94)
Wedstrijdleiding Albert Heins en Wiebrand v/d Meer Commentator Johannes Haanstra
Finale
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
34  Age Hulder, Burgum BG 17.61nat nat 5
20  Jan Teade Nauta, IJlst IJ 18.28nat nat 4
7  Nard Brandsma, Warkum HS 19.3416.44 14.80 3
0  Bart Helmholt, Noardburgum BG 19.92nat 14.28 2
19  Ysbrand Galama, Warkum HS 20.59nat 19.85 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
162  Wytse Steensma, Joure IJ 15.86nat nat 3
147  Douwe Abma, Hommerts IJ 16.12nat nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 16.1616.96 nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
112  Minne Smit, Winsum WI 17.0416.04 16.34 3
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 18.04nat nat 2
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 18.3112.87 16.92 1
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
161  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.4912.38 12.58 3
124  Pytrix Westra, Burgum BG 14.0411.41 13.76 2
77  Hanneke Westert, Sneek IJ 14.3414.38 13.02 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 15.12nat nat 3
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS 15.49nat nat 2
90  Tessa Kramer, It Heidenskip HS 15.88b.s. 15.00 1
Voorronde
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 13.79 17.04 nat 1
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ nat 15.68 nat 6
29  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat nat  
15  Rutger Piersma, It Heidenskip HS nat nat 16.14 5
67  Jesper Demmer, Workum HS 15.54 16.77 nat 2
27  Feike Stellingwerf, Koudum HS 13.64 16.73 13.42 3
16  Oane Galama, Hilaard HS nat nat nat  
88  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 16.21 15.88 14.41 4
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Bart Helmholt, Noardburgum(F2) BG 18.06 nat 19.92 2
34  Age Hulder, Burgum(F5) BG nat 17.61 nat 5
7  Nard Brandsma, Warkum(F3) HS 15.52 nat 19.34 3
19  Ysbrand Galama, Warkum(F1) HS 18.97 20.59 16.78 1
25  Freark Kramer, It Heidenskip HS 16.33 nat nat 7
26  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 16.48 nat nat 6
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ afg. afg. afg.  
20  Jan Teade Nauta, IJlst(F4) IJ 17.94 18.28 nat 4
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Wytse Steensma, Joure(F3) IJ 15.86 nat nat 3
147  Douwe Abma, Hommerts(F2) IJ 13.39 16.12 nat 2
92  Arend Veenstra, Surhuizum BT nat nat 12.11 6
153  Wisse Broekstra, Tzummarum(F1) WI 16.16 15.48 16.09 1
157  Chris Geerdink, Burgum BG nat nat nat  
33  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 14.48 12.77 14.53 4
165  Jelmer de Jong, Tzum WI 12.72 nat nat 5
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
76  Rutger Haanstra, It Heidenskip(F2) HS 18.04 nat nat 2
54  Hindrik Westra, Burgum BG nat nat 15.36 5
58  Peter Faber, Oldehove GR 15.57 15.45 16.73 4
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 13.84 nat 15.03 6
123  Riemer Durk Krol, Heeg(F1) IJ 17.26 17.63 18.31 1
98  Wietse Nauta, IJlst IJ nat 14.38 nat 7
112  Minne Smit, Winsum(F3) WI nat 17.03 17.04 3
71  Bouwe Westert, Sneek IJ 14.14 13.92 14.26 8
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 12.85 nat 12.92 5
70  Berber de Vries, Mantgum WI nat nat 11.17 8
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 11.86 nat 12.09 7
161  Inger Haanstra, It Heidenskip(F3) HS 13.49 nat nat 3
77  Hanneke Westert, Sneek(F1) IJ 11.53 14.34 12.91 1
18  Grytsje Veltman, Sumar BG 12.15 12.21 12.67 6
56  Iris Wijbenga, Heeg IJ 11.43 nat 13.05 4
124  Pytrix Westra, Burgum(F2) BG 14.04 nat nat 2
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
36  Maureen Poiesz, Sneek HS 11.38 nat 12.52 7
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 12.51 12.70 nat 6
12  Anneke Broersma, Lemelerveld BG nat 13.09 12.76 5
21  Marrit v/d Wal, It Heidenskip(F2) HS 15.49 15.36 nat 2
75  Femke Rispens, Niehove GR 13.15 nat nat 4
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen(F3) HS 14.03 nat 15.12 3
90  Tessa Kramer, It Heidenskip(F1) HS nat 15.88 12.02 1
96  Anje Bergsma, Drachten WI nat nat nat  
Schans seizoensprestaties : Senioren: 21.10 meter - Dames: 14.61 meter - Junioren: 18.65 meter - Jongens: 17.38 meter - Meisjes: 14.56 meter
Schansrecords: Senioren: 21.16 meter - Dames: 16.27 meter - Junioren: 19.81 meter - Jongens: 18.42 meter - Meisjes: 15.69 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond