Buitenpost 1e klasse - 19-08-2020
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma en Albert Heins Commentator Janco Bouma
Finale
Meisjes
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
001  Inger Haanstra, It Heidenskip HS 13.1713.10 11.85 3
077  Hanneke Westert, Sneek IJ 13.1911.24 13.52 2
120  Pytrix Westra, Burgum BG 13.9413.45 14.92 1
Dames
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
075  Femke Rispens, Niehove GR 13.8611.49 nat 3
036  Tessa Kramer, Amersfoort VL 13.9313.47 nat 2
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen HS 14.5714.37 14.38 1
Jongens
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
080  Douwe Abma, Hommerts IJ 16.56nat 14.19 3
0  Wytse Steensma, Joure IJ 17.1416.90 nat 2
153  Wisse Broekstra, Tzummarum WI 19.92nat nat 1
Junioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
123  Riemer Durk Krol, Heeg IJ 16.5815.68 nat 3
0  Wietse Nauta, IJlst IJ 17.8316.58 15.51 2
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip HS 17.91nat 16.16 1
Senioren
Nr. Naam, Woonplaats Afd. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
143  Thewis Hobma, Harlingen IJ 18.8712.46 19.34 3
0  Age Hulder, Tytsjerk BG 19.33nat 18.64 5
016  Oane Galama, Hilaard HS 19.3418.59 nat 4
186  Bart Helmholt, Noardburgum BG 20.0018.23 nat 2
007  Nard Brandsma, Warkum HS 20.57nat nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
001  Inger Haanstra, It Heidenskip (F 3) HS nat 13.17 nat 3
018  Grytsje Veltman, Sumar BG 12.67 10.18 nat 7
077  Hanneke Westert, Sneek (F 2) IJ 12.67 11.72 13.19 2
056  Iris Wijbenga, Heeg IJ 10.61 12.62 12.77 6
070  Berber de Vries, Mantgum WI nat nat 10.82 8
120  Pytrix Westra, Burgum (F 1) BG 12.92 13.94 12.94 1
104  Hilde v/d Weij, Sint Jacobiparochie WI 12.51 12.78 13.04 4
154  Manon Koehoorn, Sneek IJ 12.81 12.58 nat 5
Dames Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Anje Bergsma, Drachten WI 11.07 nat 10.69 6
145  Sigrid Bokma, Hindeloopen (F 1) HS 13.98 14.57 nat 1
0  Anneke Broersma, Lemelerveld BG 11.65 nat 13.45 5
152  Marije Reitsma, IJlst IJ 13.65 nat 11.63 4
036  Maureen Poiesz, Sneek HS afg. afg. afg.  
075  Femke Rispens, Niehove (F 3) GR 13.86 11.84 nat 3
021  Marrit v/d Wal, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
036  Tessa Kramer, Amersfoort (F 2) VL 12.94 13.93 12.42 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
092  Arend Veenstra, Surhuizum BT 13.93 nat nat 6
080  Douwe Abma, Hommerts (F 3) IJ 15.45 nat 16.56 3
0  Wytse Steensma, Joure (F 2) IJ b.s. 17.14 nat 2
0  Jelmer de Jong, Tzum WI nat nat nat  
0  Chris Geerdink, Burgum BG nat nat nat  
153  Wisse Broekstra, Tzummarum (F 1) WI 16.64 nat 19.92 1
096  Germ Terpstra, Tzum WI 14.52 nat nat 5
0  Aise Jongsma, Joure IJ 14.90 nat nat 4
Junioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
076  Rutger Haanstra, It Heidenskip (F 1) HS nat nat 17.91 1
138  Auke Zijlstra, IJlst IJ 15.28 nat 15.19 7
123  Riemer Durk Krol, Heeg (F 3) IJ 14.57 16.58 nat 3
0  Hindrik Westra, Burgum BG nat nat nat  
057  Bouwe Westert, Sneek IJ nat 15.42 nat 5
0  Wietse Nauta, IJlst (F 2) IJ nat 17.83 nat 2
116  Peter Faber, Oldehove GR 14.34 15.68 15.88 4
112  Minne Smit, Winsum WI 13.96 15.41 nat 6
Overgangsklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
067  Jesper Demmer, Groningen HS nat 16.61 16.22 5
016  Oane Galama, Hilaard (F 3) HS 18.33 19.34 nat 1
015  Rutger Piersma, Koudum HS 18.40 b.s. 13.66 2
088  Daan de Vries, Hurdegaryp BG 15.94 16.81 nat 4
101  Jarno Hoekstra, IJlst IJ 17.63 nat 17.65 3
027  Feike Stellingwerf, Koudum HS 13.06 12.94 15.41 7
029  Bauke de Jong, Parrega HS nat nat nat  
110  Folkert Veldstra, Akkrum IJ 15.42 16.08 nat 6
Senioren Topklasse
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
020  Jan Teade Nauta, Abbega IJ 17.03 17.13 nat 7
186  Bart Helmholt, Noardburgum (F 2) BG nat 11.71 20.00 2
025  Freark Kramer, It Heidenskip HS 13.74 16.80 nat 8
007  Nard Brandsma, Warkum (F 1) HS 20.05 20.57 b.s. 1
0  Age Hulder, Tytsjerk (F 4) BG 18.43 nat 19.33 3
143  Thewis Hobma, Harlingen (F 5) IJ nat b.s. 18.87 4
019  Ysbrand Galama, It Heidenskip HS 18.76 nat nat 5
026  Sytse Bokma, Hindeloopen HS 17.73 17.73 nat 6
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.95 meter - Dames: 15.82 meter - Junioren: 17.37 meter - Jongens: 17.84 meter - Meisjes: 14.62 meter
Schansrecords: Senioren: 21.17 meter - Dames: 16.18 meter - Junioren: 20.41 meter - Jongens: 18.47 meter - Meisjes: 15.39 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.24 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter
Legenda : Seizoensrecord Persoonlijk record Schansrecord Nederlands/ Fries/ Hollands record

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond