Vlist Rabobank Hollandse IJssel Bokaal - 22-07-2020 (151)
Wedstrijdleiding Annie vd Geer en Erwin van Duin Commentator 1 Carolien Voorbij- de Groot Contactpersoon van de springersraad Matthieu van Vuuren
Finale
Meisjes
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
064  Lieke Stolwijk 14.12 12.26nat 12.47 3
180  Suzanne Mulder 14.95 12.96nat nat 2
198  Laura Maaijen 16.07 13.0013.97 nat 1
Dames
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
188  Joriene Baas 15.16 12.62nat afg. 3
044  Wendy Helmes 16.80 13.6812.81 13.16 2
026  Fabiënne Overbeek 16.18 14.3812.47 14.17 1
Jongens
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
045  Mark van der Horst 19.79 16.6218.49 19.05 1
126  Roy Velis 19.76 17.4817.62 nat 3
128  Harmen Timmerarends 18.22 17.70nat 15.64 2
Junioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
065  Chris Anker 19.32 16.73nat 14.21 3
110  Timon de Haay 18.60 16.9516.07 17.26 2
148  Guus Hoogland 18.67 17.82nat 18.15 1
Senioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
016  Maik Backx 20.38 17.11nat nat 6
048  Wijnan van Ingen 19.11 17.58nat nat 5
042  Jaco de Groot 22.21 18.1818.06 nat 4
123  Erwin Timmerarends 21.49 19.2418.35 13.11 3
097  Wilco van Amerongen 21.28 19.4517.63 nat 2
098  Wouter van Midden 20.84 19.60nat nat 1
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
125  Eline Kastelein 13.76 nat nat 9.44 5
120  Lisanne Kroon 12.64 10.40 nat nat 4
064  Lieke Stolwijk(F3) 14.12 11.74 12.26 nat 3
198  Laura Maaijen(F1) 16.07 11.75 13.00 12.29 1
180  Suzanne Mulder(F2) 14.95 11.33 12.96 12.77 2
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
130  Doriene de Vos-de Wit 14.88 nat 10.68 nat 5
184  Rianne de Regt 13.70 11.13 12.34 11.55 4
188  Joriene Baas(F3) 15.16 11.14 12.20 12.62 3
026  Fabiënne Overbeek(F1) 16.18 13.16 13.72 14.38 1
044  Wendy Helmes(F2) 16.80 nat 13.68 nat 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
050  Ruben van Eijk 17.14 12.86 nat 12.91 8
146  Reymon Tukker 15.91 13.30 12.18 nat 7
183  Rick Cazant 16.07 nat 14.10 14.46 6
100  Hidde van Dam 18.66 15.22 15.73 14.69 5
055  Roef Eijzenga 17.46 15.22 16.53 13.73 4
045  Mark van der Horst(F3) 19.79 nat 16.14 16.62 3
126  Roy Velis(F2) 19.76 15.72 12.89 17.48 2
128  Harmen Timmerarends(F1) 18.22 14.11 17.05 17.70 1
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
065  Chris Anker(F3) 19.32 16.73 16.34 15.99 3
169  Corné de Regt 17.56 14.92 14.33 15.95 4
110  Timon de Haay(F2) 18.60 15.05 16.95 16.91 2
148  Guus Hoogland(F1) 18.67 16.81 13.59 17.82 1
166  Lucas van Eijk 20.11 b.s. nat nat  
Senioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
048  Wijnan van Ingen(F5) 19.11 15.94 17.22 17.58 5
046  Jos van der Vlist 18.90 15.07 16.27 14.24 11
115  Richard van Bemmel 19.65 16.94 16.27 16.98 8
163  Matthieu van Vuuren 18.31 15.19 16.65 14.32 9
168  Daniel Cluistra 19.74 13.62 15.42 16.53 10
086  Rian Baas 21.78 afg. afg. afg.  
016  Maik Backx(F6) 20.38 16.89 15.17 17.11 6
098  Wouter van Midden(F1) 20.84 19.59 18.97 19.60 1
049  Sander van Vliet 19.32 16.35 17.04 16.53 7
122  Thomas van Midden 21.15 nat b.s. nat  
123  Erwin Timmerarends(F3) 21.49 15.34 19.24 16.52 3
042  Jaco de Groot(F4) 22.21 18.18 nat 15.00 4
097  Wilco van Amerongen(F2) 21.28 nat 19.45 18.11 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 15.77 meter - Dames: 13.52 meter - Junioren: 16.03 meter - Jongens: 14.58 meter - Meisjes: 10.87 meter
Schansrecords: Senioren: 21.55 meter - Dames: 16.96 meter - Junioren: 19.97 meter - Jongens: 19.23 meter - Meisjes: 15.65 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond