Vlist Rabobank Bokaal 2e klasse - 29-06-2021 (121)
Contactpersoon van de springersraad Niels Levering Wedstrijdleider 1 Tino Leliveld Wedstrijdleider 2 Erwin van Duin
Voorronde
Jongens D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Mark Boer 12.97 10.92 11.24 11.08 3
154  Robert Miltenburg 12.27 9.99 10.12 nat 6
193  Thijs van Oort 12.39 10.91 10.57 11.25 2
194  Oene Eijzenga 12.24 10.24 10.60 10.71 5
075  Mats de Jong 12.58 10.89 11.81 9.95 1
199  Samuel de Jong 12.35 11.19 10.54 10.15 4
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Joost Fokker 12.45 afg. afg. afg.  
065  Onno Verdouw 13.34 11.73 12.68 13.34 1
134  Stan van der Bas 12.87 11.38 9.11 11.74 3
182  Jelle de Ruijter 13.36 10.78 10.46 nat 5
176  Jayden van Maurik 13.21 10.69 10.62 10.42 6
167  Nikolaj Lodder 13.58 12.38 11.81 12.37 2
164  Julian van der Wind 13.00 nat nat nat  
114  Leroy van Maurik 14.78 11.40 11.34 nat 4
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
153  Aafke Fluit 11.77 afw. afw. afw.  
127  Mariska Verweij 11.10 afw. afw. afw. 2
141  Esther Wesselink 12.52 9.90 9.25 11.05 3
051  Stijn Eijzenga 12.33 10.71 nat nat 4
072  Hanna Stigter 12.84 10.93 12.11 11.93 1
106  Elise Boer 12.35 11.19 11.16 11.08 2
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
177  Janelle van der Mel 12.73 10.56 10.57 10.89 6
142  Nelissa van der Sluijs 12.17 11.49 11.67 9.51 3
125  Eline Kastelein 13.76 10.26 9.88 11.08 5
087  Kathy Baars 13.13 nat 10.83 11.47 4
085  Nicole Uitman 14.16 nat 13.37 nat 1
110  Gerianne Boer 14.81 11.70 12.81 nat 2
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
038  Arien Kastelein 14.28 11.52 10.12 nat 4
081  Jorian Kastelein 14.65 11.06 12.34 11.86 3
062  Ferran Houdijk 14.58 12.42 13.50 13.43 1
109  Daan Rietveld 14.78 11.62 12.49 12.65 2
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
195  Jonathan Timmerarends 17.72 13.46 rood 14.86 1
197  Chris Lodder 15.50 13.55 14.06 14.74 2
059  Willard Schep 15.42 afg. afg. afg.  
133  Rick van der Wind 15.46 n.m. nat 12.02 4
012  Harmen Bogaard 16.65 nat 13.00 nat 3
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
080  Niels Levering 16.79 14.02 14.63 nat 3
056  Stijn Overbeek 17.13 13.71 nat nat 5
171  Reinier Rietveld 16.26 12.99 13.43 13.72 4
092  Wieger van der Vaart 15.13 13.43 nat 13.14 6
034  Hans van Eijk 17.09 nat 11.84 11.88 8
159  Arie van der Knaap 16.02 12.18 12.60 nat 7
030  Bram den Hartogh 16.25 nat 13.34 14.72 2
050  Ruben van Eijk 17.75 15.35 nat rood 1
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
124  Jake van Dam 17.27 afw. afw. afw.  
094  Christiaan de With 18.70 15.01 15.81 16.06 2
132  Ronald van Bemmel 17.51 13.50 14.71 nat 7
099  Teus Korevaar 17.85 14.05 15.09 15.13 6
066  Paul van Meijeren 19.53 16.61 17.91 19.44 1
136  Jorn Kamphof 18.26 nat nat 15.52 4
163  Matthieu van Vuuren 18.31 13.81 nat 15.90 3
060  Gerwin van Vliet 19.02 15.37 rood nat 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.55 meter - Dames: 16.96 meter - Junioren: 19.97 meter - Jongens: 19.23 meter - Meisjes: 15.65 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond