Linschoten 2e klasse - 03-08-2021 (149)
Commentator Bas van Leeuwen Contactpersoon van de springersraad Leonie de Regt Wedstrijdleider 1 Aart de With Wedstrijdleider 2 Jens Vlasveld
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
014  Denise de Bruijn 11.14 9.67 10.05 10.16 5
153  Aafke Fluit 11.77 nat nat 9.58 9
108  Mendy Kool 11.88 nat nat nat  
018  Gisella de Bruijn 11.99 nat 11.06 10.66 4
059  Yvonne Boer 13.03 10.02 10.15 nat 6
106  Elise Boer 12.71 11.04 11.19 nat 2
077  Danielle de Jong 12.58 nat 10.97 11.13 3
127  Mariska Verweij 11.33 9.76 9.17 9.15 8
078  Floortje Hijman 12.43 10.49 10.90 11.37 1
051  Stijn Eijzenga 12.33 10.00 9.68 10.03 7
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
044  Wendy Helmes 16.80 13.04 10.68 13.57 1
020  Carina den Hartogh 15.95 afg. afg. afg.  
010  Liesbeth de Groot - de With 15.11 afg. afg. afg.  
131  Kristel Uitman 12.14 11.20 11.08 10.04 6
125  Eline Kastelein 13.76 10.73 10.78 11.38 5
177  Janelle van der Mel 12.73 10.94 11.71 11.32 3
041  Leonie de Regt 13.70 12.21 12.30 11.54 2
071  Marlinda Cluistra 14.39 9.66 10.61 11.48 4
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
162  Joost Fokker 13.43 11.13 nat nat 3
0  Erik den Boer 12.71 afg. afg. afg.  
190  Ruben Kool 11.94 afg. afg. afg.  
103  Reinier de Bruin 14.69 11.73 11.93 11.75 1
154  Robert Miltenburg 15.19 11.02 11.07 11.46 2
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
034  Hans van Eijk 17.09 11.39 14.18 14.02 3
159  Arie van der Knaap 16.35 nat nat 13.19 7
169  Corné de Regt 17.56 afg. afg. afg.  
111  Niels van der Kroef 17.54 13.33 b.s. _____6
084  Twan Kastelein 18.49 16.25 16.29 15.35 1
099  Teus Korevaar 17.85 nat nat 13.91 5
067  Rick Boer 15.32 nat nat 11.61 8
132  Ronald van Bemmel 17.51 nat 14.02 14.06 4
080  Niels Levering 16.79 15.36 15.90 15.90 2
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
021  Mark Boer 13.67 nat 12.33 12.73 5
113  Willard Schep 15.42 12.58 nat 13.57 1
176  Jayden van Maurik 13.21 10.98 11.74 12.37 6
135  Stan van der Bas 14.18 11.28 nat 10.30 9
119  Gijs Kool 13.24 11.61 nat nat 8
182  Jelle de Ruijter 14.42 nat nat 12.26 7
076  Sander Kastelein 14.54 13.39 nat nat 3
167  Nikolaj Lodder 15.11 nat 12.87 nat 4
130  Arien Kastelein 15.30 13.37 11.39 13.40 2
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
088  Arno Baas 18.91 nat 15.86 nat 4
063  Jan-Willem de Groot 19.29 15.04 15.73 17.08 2
094  Christiaan de With 18.70 afw. afw. afw.  
011  Theo van Kooten 20.60 15.03 nat 16.25 3
165  Davy de Wit 18.09 17.18 nat 16.00 1
107  Bram van den Berg 16.96 14.69 15.40 15.79 5
139  Gerwin Kastelein 18.33 nat nat nat  
178  Aron Verburg 17.81 15.68 nat nat 6
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Harvey van Dam 15.13 nat 9.79 11.74 8
037  Lute van Dam 16.00 12.76 nat 9.66 6
036  Jorian Kastelein 14.65 13.06 nat nat 5
212  Joël Kastelein 14.28 12.72 nat 12.66 7
0  Bram Kool 14.36 nat nat 11.14 9
112  Wesley Kuyf 15.31 14.02 13.55 13.24 3
114  Leroy van Maurik 14.78 14.78 nat 12.90 2
062  Ferran Houdijk 16.66 13.08 nat 14.01 4
206  Harmen Bogaard 18.59 14.36 14.89 nat 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.93 meter - Dames: 17.14 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 19.60 meter - Meisjes: 16.30 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond