Jaarsveld Kampioenschap van Jaarsveld - 08-07-2021 (131)
Contactpersoon van de springersraad Leonie de Regt Wedstrijdleider 1 Tino Leliveld Wedstrijdleider 2 Henry Helmes Contactpersoon Vereniging Teus Eikelenboom Commentator 1 Herman Stigter Wedstrijdleider 3 Amanda van de Geer
Voorronde
Jongens D
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
190  Ruben Kool 11.94 9.82 10.26 nat 9
102  Wilmer Timmerarends 13.30 9.49 nat nat 11
117  Ronald Tukker 12.47 11.74 9.97 10.71 5
154  Robert Miltenburg 15.19 10.81 10.37 10.67 8
194  Oene Eijzenga 12.81 10.65 nat 11.58 6
193  Thijs van Oort 15.23 10.79 11.01 11.83 4
076  Sander Kastelein 14.54 11.03 11.48 12.08 2
103  Reinier de Bruin 14.69 10.08 nat nat 10
199  Samuel de Jong 12.66 9.95 11.84 nat 3
075  Mats de Jong 12.76 nat 11.24 11.27 7
212  Joël Kastelein 14.28 12.07 12.88 11.32 1
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
108  Mendy Kool 11.88 nat nat nat  
077  Danielle de Jong 12.58 10.78 11.23 10.74 5
153  Aafke Fluit 11.77 9.02 bles. bles. 8
018  Gisella de Bruijn 11.99 10.36 nat 10.61 7
059  Yvonne Boer 13.03 10.47 11.48 9.45 3
141  Esther Wesselink 12.95 10.77 10.38 11.08 6
051  Stijn Eijzenga 12.33 11.40 9.19 11.26 4
072  Hanna Stigter 12.99 11.17 11.70 12.07 2
058  Nikita van Dijk 13.65 nat 11.81 12.49 1
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
037  Lute van Dam 16.00 13.15 13.30 nat 5
112  Wesley Kuyf 15.31 13.78 nat 12.62 4
133  Rick van der Wind 16.18 afg. afg. afg.  
206  Harmen Bogaard 18.59 14.08 13.54 14.00 3
197  Chris Lodder 16.32 nat 13.28 15.25 2
195  Jonathan Timmerarends 18.32 14.53 16.35 15.47 1
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
131  Kristel Uitman 12.14 10.26 10.47 10.76 6
177  Janelle van der Mel 12.73 nat 10.16 11.13 5
142  Nelissa van der Sluijs 12.17 nat 12.17 11.85 3
041  Leonie de Regt 13.70 rood 12.27 10.08 2
087  Kathy Baars 13.13 10.31 11.37 11.41 4
085  Nicole Uitman 14.16 13.02 nat nat 1
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
065  Onno Verdouw 13.34 11.71 13.07 11.69 2
119  Gijs Kool 13.24 9.30 nat 11.29 7
208  Julian van der Wind 14.54 12.28 10.99 10.08 4
176  Jayden van Maurik 13.21 11.00 11.54 11.41 5
182  Jelle de Ruijter 14.42 11.35 nat 11.20 6
167  Nikolaj Lodder 15.11 nat 12.44 12.02 3
114  Leroy van Maurik 14.78 12.33 12.67 13.29 1
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
083  Sander Voorn 15.53 14.69 14.21 12.06 4
056  Stijn Overbeek 17.13 nat nat 14.13 5
034  Hans van Eijk 17.09 13.46 11.01 13.61 6
080  Niels Levering 16.79 14.57 nat 15.27 3
030  Bram den Hartogh 16.33 15.64 13.68 12.78 2
050  Ruben van Eijk 17.75 16.98 nat 16.91 1
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
0  Erik den Boer 12.71 afw. afw. afw.  
0  Bram Kool 14.36 nat 12.83 nat 3
130  Arien Kastelein 15.30 11.89 12.72 12.11 4
036  Jorian Kastelein 14.65 12.12 12.61 11.52 5
213  Daan Rietveld 15.79 12.55 13.48 13.19 2
062  Ferran Houdijk 16.66 afg. afg. afg.  
189  Gerwin de Jong 16.95 nat 15.55 13.23 1
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
124  Jake van Dam 17.27 11.77 14.59 15.44 4
088  Arno Baas 18.91 15.39 11.50 12.89 5
094  Christiaan de With 18.70 nat 15.13 nat 7
136  Jorn Kamphof 18.26 nat nat 15.86 3
163  Matthieu van Vuuren 18.66 nat 15.37 12.42 6
060  Gerwin van Vliet 19.02 15.08 18.37 nat 2
066  Paul van Meijeren 19.53 16.81 17.65 19.02 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 19.71 meter - Dames: 15.58 meter - Junioren: 20.87 meter - Jongens: 18.84 meter - Meisjes: 14.01 meter
Schansrecords: Senioren: 21.81 meter - Dames: 16.56 meter - Junioren: 20.87 meter - Jongens: 19.21 meter - Meisjes: 16.05 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond