Jaarsveld Hollands Kampioenschap - 04-09-2021 (343)
Contactpersoon van de springersraad Matthieu van Vuuren Commentator 1 Eelco Tigchelaar Commentator 2 Danny Baas Wedstrijdleider 1 Ad Knijff Wedstrijdleider 2 Frank van der Horst
Finale
Meisjes
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
058  Nikita van Dijk SV 13.65 12.7111.42 nat 4
095  Thalina van der Wind LS 15.46 13.14nat 12.48 3
064  Lieke Stolwijk ZV 15.40 13.3112.49 nat 2
180  Suzanne Mulder VL 15.69 14.49nat 14.42 1
Dames
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
110  Gerianne Boer LS 15.18 13.87nat nat 4
188  Joriene Baas PD 15.42 14.43nat nat 3
160  Demi Groothedde JV 16.30 14.7214.52 nat 2
026  FabiŽnne Overbeek PD 16.18 15.18nat 13.45 1
Jongens
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
152  Joost van Weelden PD 18.70 16.5418.70 16.44 1
129  Karsten Klarenbeek VL 18.38 16.6917.39 b.s. 4
019  Wessel Schenk VL 19.00 16.7716.98 nat 5
126  Roy Velis PD 19.76 17.0218.42 17.53 2
195  Jonathan Timmerarends LS 18.32 17.72bles. bles. 3
Junioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
128  Harmen Timmerarends LS 19.36 17.02b.s. 16.09 4
045  Mark van der Horst VL 20.88 18.00b.s. 15.17 3
017  Reinier Overbeek PD 21.38 18.4313.82 nat 2
043  Chris Anker VL 20.48 18.6216.74 19.04 1
Senioren
Nr. Naam Pr. Voorronde finale 1 finale 2 Pl.
048  Wijnan van Ingen ZV 19.72 17.99nat nat 8
122  Thomas van Midden VL 21.30 18.85nat 20.75 1
086  Rian Baas PD 21.95 19.1416.75 b.s. 7
166  Lucas van Eijk VL 20.96 19.2219.52 nat 5
168  Daniel Cluistra PD 19.79 19.3713.07 nat 6
098  Wouter van Midden VL 21.42 19.53nat nat 4
123  Erwin Timmerarends LS 21.49 20.0220.11 19.20 3
042  Jaco de Groot ZV 22.21 20.1420.72 12.74 2
Voorronde
Meisjes Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
116  Roza Verburg ZV 13.28 reserve reserve reserve  
072  Hanna Stigter JV 12.99 11.26 nat 12.31 6
183  Lisanne Cazant SV 13.30 11.15 10.90 nat 8
120  Lisanne Kroon LS 13.14 11.94 11.73 12.16 7
058  Nikita van Dijk SV(F4) 13.65 12.71 11.65 nat 4
161  Moniek van Vliet ZV 14.28 11.80 nat 12.61 5
064  Lieke Stolwijk ZV(F2) 15.40 11.91 13.31 nat 2
095  Thalina van der Wind LS(F3) 15.46 nat 13.14 13.11 3
180  Suzanne Mulder VL(F1) 15.69 14.18 13.20 14.49 1
Dames Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
041  Leonie de Regt LS 13.70 reserve reserve reserve  
031  Brenda Baars PD 14.53 12.37 nat 12.50 7
110  Gerianne Boer LS(F4) 15.18 nat 13.87 12.83 4
085  Nicole Uitman SV 14.16 13.00 13.16 12.86 6
188  Joriene Baas PD(F3) 15.42 11.10 13.58 14.43 3
118  Julia van Eijk VL 15.03 13.64 12.52 nat 5
198  Laura Maaijen PD 16.07 nat nat 11.89 8
026  FabiŽnne Overbeek PD(F1) 16.18 14.02 15.18 14.93 1
160  Demi Groothedde JV(F2) 16.30 13.64 13.31 14.72 2
Jongens Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
061  Ruben Bezuijen SV 16.45 reserve reserve reserve  
206  Harmen Bogaard PD 18.59 13.62 15.12 nat 8
152  Joost van Weelden PD(F5) 18.70 15.20 nat 16.54 5
019  Wessel Schenk VL(F3) 19.00 14.69 13.68 16.77 3
0  Ratja Bleijenberg PD 16.58 15.69 15.92 14.73 6
195  Jonathan Timmerarends LS(F1) 18.32 17.72 bles. bles. 1
129  Karsten Klarenbeek VL(F4) 18.38 16.69 15.93 15.56 4
101  Rick Cazant SV 17.95 b.s. nat 15.89 7
126  Roy Velis PD(F2) 19.76 14.95 17.02 nat 2
Junioren Topklasse
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
056  Stijn Overbeek JV 17.13 reserve reserve reserve  
136  Jorn Kamphof LS 18.26 16.51 nat 13.84 6
050  Ruben van Eijk VL 17.75 nat nat 15.99 7
045  Mark van der Horst VL(F3) 20.88 18.00 17.92 17.78 3
043  Chris Anker VL(F1) 20.48 nat 18.08 18.62 1
128  Harmen Timmerarends LS(F4) 19.36 nat 16.09 17.02 4
148  Guus Hoogland LS 20.37 16.55 nat nat 5
100  Hidde van Dam LS 20.84 nat nat 12.95 8
017  Reinier Overbeek PD(F2) 21.38 nat 17.71 18.43 2
Senioren Topklasse groep 2
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
111  Niels van der Kroef LS 17.54 reserve reserve reserve  
099  Teus Korevaar VL 17.85 reserve reserve reserve  
088  Arno Baas PD 18.91 14.34 nat nat 7
080  Niels Levering VL 17.01 15.99 14.45 nat 5
163  Matthieu van Vuuren PD 18.66 13.28 15.45 15.41 6
011  Theo van Kooten VL 20.60 nat 16.81 17.11 4
069  Bastiaan de Bruijn JV 19.24 17.51 nat nat 3
048  Wijnan van Ingen ZV(F8) 19.72 16.20 13.70 17.99 1
060  Gerwin van Vliet LS 19.02 nat nat nat  
091  Sander van Vliet PD 19.45 nat 17.93 16.01 2
Senioren Topklasse groep 1
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
016  Maik Backx VL 20.38 nat 17.34 17.77 8
168  Daniel Cluistra PD(F4) 19.79 19.37 17.33 13.33 4
166  Lucas van Eijk VL(F5) 20.96 17.79 19.22 17.98 5
098  Wouter van Midden VL(F3) 21.42 19.04 19.53 17.83 3
086  Rian Baas PD(F6) 21.95 18.54 19.14 b.s. 6
123  Erwin Timmerarends LS(F2) 21.49 13.76 12.72 20.02 2
122  Thomas van Midden VL(F7) 21.30 b.s. 18.85 nat 7
042  Jaco de Groot ZV(F1) 22.21 15.86 20.14 19.18 1
Schans seizoensprestaties : Senioren: 20.84 meter - Dames: 15.58 meter - Junioren: 20.87 meter - Jongens: 19.63 meter - Meisjes: 14.81 meter
Schansrecords: Senioren: 21.81 meter - Dames: 16.56 meter - Junioren: 20.87 meter - Jongens: 19.63 meter - Meisjes: 16.05 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond