Zegveld Verburg Kaas Bokaal 2e klasse - 13-07-2021 (114)
Contactpersoon van de springersraad Wijnan van Ingen Wedstrijdleider 1 André Faaij Wedstrijdleider 2 Gerard Backx
Voorronde
Meisjes A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
181  Sarah Brak(F1) 10.82 9.68 9.46 9.66 6
077  Danielle de Jong 12.16 11.08 11.18 11.28 3
127  Mariska Verweij 11.10 afw. afw. afw.  
078  Floortje Hijman 12.43 10.67 10.82 10.73 4
141  Esther Wesselink 12.52 10.75 10.28 10.59 5
106  Elise Boer 12.35 11.29 10.80 nat 2
051  Stijn Eijzenga 12.33 11.53 11.54 12.33 1
Dames A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
131  Kristel Uitman 12.14 10.06 10.78 10.23 4
125  Eline Kastelein 13.76 10.76 10.47 11.09 3
087  Kathy Baars 13.13 nat nat 11.68 1
071  Marlinda Cluistra 14.39 10.07 11.25 11.55 2
Jongens C
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Wilmer Timmerarends 11.43 9.76 9.90 9.45 7
190  Ruben Kool 10.99 9.63 10.52 10.35 6
103  Reinier de Bruin 12.94 afg. afg. afg.  
154  Robert Miltenburg 12.27 11.45 11.41 11.71 3
119  Gijs Kool 13.04 11.12 11.85 12.39 1
194  Oene Eijzenga 12.24 nat 11.37 10.42 4
199  Samuel de Jong 12.35 11.22 nat 11.04 5
193  Thijs van Oort 12.39 11.32 11.39 11.85 2
Jongens B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
187  Erik den Boer 12.71 9.34 10.52 10.92 10
022  Bram Kool 14.36 13.27 13.59 nat 1
176  Jayden van Maurik 13.21 11.16 11.88 11.12 8
182  Jelle de Ruijter 13.36 11.88 11.21 10.57 7
076  Sander Kastelein 13.43 11.29 9.94 12.42 5
134  Stan van der Bas 12.87 nat 11.21 nat 9
075  Mats de Jong 12.58 12.01 11.46 9.94 6
164  Julian van der Wind 13.00 afg. afg. afg.  
081  Jorian Kastelein 14.65 12.73 13.17 nat 2
167  Nikolaj Lodder 13.58 12.85 nat nat 3
149  Joël Kastelein 14.28 12.76 nat 12.54 4
Jongens A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
037  Lute van Dam 14.32 11.67 nat 13.46 5
065  Onno Verdouw 13.34 11.79 12.37 13.03 9
112  Wesley Kuyf 14.46 12.53 13.64 12.33 3
146  Reymon Tukker 16.15 afw. afw. afw.  
059  Willard Schep 15.42 13.27 12.71 12.89 6
038  Arien Kastelein 14.28 12.68 nat 12.32 10
133  Rick van der Wind 15.46 nat 13.82 14.43 1
109  Daan Rietveld 14.78 12.56 13.06 nat 8
114  Leroy van Maurik 14.78 12.16 12.93 13.54 4
062  Ferran Houdijk 14.58 12.55 13.17 13.08 7
012  Harmen Bogaard 16.65 14.41 13.33 14.25 2
Mixklasse B
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
191  Dirk Vonk Noordegraaf 13.51 12.05 11.91 12.45 8
084  Twan Kastelein 17.12 15.07 14.87 14.69 2
139  Gerwin Kastelein 17.60 15.59 16.08 16.24 1
052  Floris van Elzakker 18.64 12.09 nat 13.71 6
092  Wieger van der Vaart 15.13 afg. afg. afg.  
083  Sander Voorn 15.53 13.82 14.65 13.52 4
111  Niels van der Kroef 17.54 13.91 14.15 14.81 3
034  Hans van Eijk 17.09 12.50 13.58 nat 7
159  Arie van der Knaap 16.02 12.86 14.33 13.05 5
Mixklasse A
Nr. Naam Pr. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
178  Aron Verburg 17.72 16.51 nat 16.80 1
088  Arno Baas 18.91 14.08 14.93 15.88 4
124  Jake van Dam 17.27 nat 16.01 13.42 3
094  Christiaan de With 18.70 afw. afw. afw.  
056  Stijn Overbeek 17.13 15.55 15.33 15.06 5
080  Niels Levering 16.79 nat 12.51 13.53 6
030  Bram den Hartogh 16.25 13.25 nat 16.25 2
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 20.70 meter - Jongens: 19.76 meter - Meisjes: 15.27 meter
Hollandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 17.50 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.30 meter - Meisjes: 16.30 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond