IJlst 2e klasse - 06-07-2021 (40)
Wedstrijdleiding Sytze Hilbrand Boschma, Acronius Kramer en Wiebrand v/d Meer Commentator Klaske Nauta
Voorronde
Jongens B
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
125  Jeroen Wesselius, Workum HS 10.65 10.98 10.78 6
023  Jelte Veltman, Sumar BG 11.08 10.59 12.05 2
039  Auke Tymen de Boer, Buitenpost BT 11.53 nat 11.40 4
093  Evert de Jong, Jubbega HS 10.92 10.36 nat 7
044  Djurre de Jong, Burgum BG 11.73 nat 11.87 3
041  Jasper Haanstra, Burgum BG nat 11.33 10.89 5
014  Theunis Nijdam, Workum HS 12.33 12.76 12.84 1
Jongens A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
167  Eldert Simon Groenhof, It Heidenskip HS 12.05 11.58 12.30 7
157  Chris Geerdink, Burgum BG 10.67 12.57 11.47 5
120  Douwe-Franke Westra, Burgum(F3) BG 11.33 13.12 10.95 3
100  Erwin Lefferts, Buitenpost BT nat 11.15 afg. 8
126  Hendrik Jacob Krol, Heeg IJ 12.55 nat 10.39 6
042  Timo v/d Knaap, IJlst(F2) IJ 12.81 13.61 12.39 2
091  Mads Tolsma, Berlikum WI 11.19 12.07 12.91 4
160  Riemer Zijlstra, Oosthem(F1) IJ 11.61 12.56 13.86 1
Junioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
033  Aise Jan Jongsma, Joure IJ 14.32 nat nat 5
065  Abe-Luuk Stedehouder, IJlst IJ 13.33 nat 14.09 6
017  Sjoerd Kramer, Workum(F2) HS 14.23 nat 15.45 2
115  Gerben Brouwer, Arum(F1) WI 13.12 16.17 nat 1
011  Siem Lefferts, Burgum(F3) BG 14.89 13.01 nat 3
103  Evert Zijlstra, Oosthem IJ 13.97 14.48 nat 4
058  Kyrill van Veen, Vegelinsoord IJ nat 12.32 13.50 7
Senioren A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
064  Ulrik Bouke Kuiken, Slappeterp WI nat 12.37 nat 7
084  Rick Reurink, Kollum BT afg. afg. afg.  
138  Auke Zijlstra, IJlst(F5) IJ 14.03 14.14 nat 5
099  Dytmer v/d Wal, It Heidenskip(F4) HS 14.16 14.23 12.87 4
069  Jos Bethlehem, IJlst(F2) IJ 12.85 nat 15.32 2
068  Frederik Boersma, Kollumerpomp(F6) BT nat 13.73 nat 6
028  Jetse Bokma, Hindeloopen(F1) HS 15.34 14.59 14.87 1
212  Benny v/d Ploeg, Grijpskerk(F3) GR 13.00 nat 15.03 3
Meisjes A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
087  Sanne Bouwstra, Reduzum(F2) WI 12.52 9.67 11.89 2
114  Jeltske Terpstra, Tzum(F1) WI 11.92 nat 12.86 1
105  Lisse v/d Knaap, IJlst(F3) IJ 11.49 11.09 11.76 3
139  Wietske Pafforaad, Twijzel BT 10.19 10.69 11.21 6
079  Yenthe van Kammen, Burgum BG nat 11.09 11.72 4
163  Rianne Kampen, It Heidenskip HS afg. afg. afg.  
149  Berber Haanstra, It Heidenskip HS 10.45 10.50 11.26 5
170  Hylkje Hoekstra, Oudega IJ 9.54 10.31 nat 7
Dames A
Nr. Naam, Woonplaats Afd. afstand 1 afstand 2 afstand 3 Pl.
102  Femke Brouwer, Arum(F2) WI 12.88 13.48 12.87 2
003  Douwina de Jong, Parrega HS 9.81 afg. afg. 7
018  Grytsje Veltman, Sumar BG 11.36 12.54 nat 4
047  Marije Visser, Oosterbierum WI nat 11.62 10.26 6
072  Anna Kramer, It Heidenskip(F3) HS nat nat 12.69 3
086  Boukje de Boer, It Heidenskip(F1) HS 12.97 12.74 14.08 1
096  Anje Bergsma, Drachten WI 10.40 11.80 11.27 5
Schans seizoensprestaties : Senioren: 0.00 meter - Dames: 0.00 meter - Junioren: 0.00 meter - Jongens: 0.00 meter - Meisjes: 0.00 meter
Schansrecords: Senioren: 21.34 meter - Dames: 17.02 meter - Junioren: 19.88 meter - Jongens: 18.92 meter - Meisjes: 16.57 meter
Friese records: Senioren: 21.68 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 20.44 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter
Nederlandse records: Senioren: 22.21 meter - Dames: 18.19 meter - Junioren: 21.38 meter - Jongens: 20.72 meter - Meisjes: 16.57 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond